Як переписати з відеомагнітофона на комп'ютер. використання відеомагнітофона для відеозахоплення.

Відзнятий і записаний на відеокасети відеоматеріал з часом втрачає свою якість, а там цілком можуть бути записи та відеоматеріали, які хотілося б зберегти подовше. Зараз, в епоху цифрових технологій і носіїв інформації, з'явилася можливість провести оцифровку старих записів і записати їх на CD або DVD диски. Якщо із записом на диски проблем, як правило не виникає, то з оцифруванням справа дещо складніша.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер;
  • плата відео-захоплення;
  • комплект кабелів і відеомагнітофон, з якого буде зчитуватися відеокасета
Інструкція
1
Відкрийте кришку системного блоку, відкрутивши фіксують гвинти. Встановіть плату відео-захоплення в материнську плату і включіть комп'ютер . Потім вставте диск з драйверами і спеціальним програмним забезпеченням для запису відео в привід для читання оптичних дисків. Дотримуйтесь вказівок "Майстра установки". З'єднайте комплектом кабелів відеомагнітофон і плату захоплення зображення. Після цього включіть відеомагнітофон і встановіть в нього відеокасету.
2
Потім необхідно запустити програму відеозапису на комп'ютер е. Для цього включіть відеомагнітофон на відтворення, а в програмі запустіть процес запису. Після закінчення фрагмента, який потрібно записати, зупиніть запис в записуючої програмою і відеомагнітофон. Після завершення запису вийміть плату відео-захоплення з материнської плати і закрийте кришку системного блоку.
3
На цьому процес запису завершений. Після цього ви можете переглянути записаний фрагмент, відредагувати, переформатувати, записати його на CD або DVD і т.д.
Зверніть увагу
Перед покупкою плати відео-захоплення обов'язково порадьтеся з фахівцями! Якщо ви не володієте достатніми знаннями в цих питаннях, то самим практичним буде звернення за допомогою до професіоналів.
Корисна порада
Насправді склалася не сам алгоритм запису відео на комп'ютер, який однаковий для всіх ПК і використовуваних додаткових пристроїв, а вибір плати відео-захоплення, підключення її до відеомагнітофона і грамотне використання програмного обеспеченія.Сложності виникають через різноманіття вибору варіантів формування тракту записи, інакше кажучи, зв'язки: відеомагнітофон - плата захоплення зображення - програмне забезпечення. В якості плати відео-захоплення може використовуватися і окремий пристрій, і TV-тюнер, і комбінований відеоадаптер. Відповідно, для запису відео буде використовуватися різний ПЗ, та й підключення до відеомагнітофона буде разлічним.Вместо плати відео-захоплення можливе використання TV-тюнера. Плюс програмне забезпечення, яке буде йти разом з платою захоплення зображення.