Як робити відеопрезентації.

Наявність відеокамери та цифрового фотоапарата дозволяє робити домашні відеозаписи і фотографії сімейних свят. Закарбувати, як росте ваш малюк, робить перші кроки, йде в школу і т.д. Персональний комп'ютер дає можливості редагувати відео, створювати фільми, презентації та надавати доступ до відео презентаціям рідним, які знаходяться далеко від вас.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Windows Movie Maker
Інструкція
1
Щоб зробити відео або презентацію самостійно, необхідно встановити на свій комп'ютер спеціальну програму. Це може бути Windows Movie Maker. Дана утиліта в свою чергу дозволяє редагувати відео та фото, створювати відео презентації. Програму встановіть з диска або скачайте з інтернету. Намагайтеся встановлювати в системний каталог жорсткого диска на вашому комп'ютері. Запустіть програму. Внизу вікна ви побачите два режими: розкадровка і шкала часу. Створюєте презентацію в режимі «Шкала часу».
2
Зліва в списку виберіть пункт «Імпорт» та імпортуйте відео або фото, щоб редагувати їх. Додайте файли в тому порядку, як вони повинні бути в презентації. Тепер перейдіть до відеоефекти у вкладці «Перегляд відеоефектів». Обраний ефект перетягніть на фотографію. Якщо зірочка в кутку фото стала синьою, значить ефект доданий. Наступним кліком виберіть спосіб зміни фотографій у вкладці «Перегляд відео переходів». Цей ефект розміщуєте в проміжку між фотографіями. Подібним же чином вибираєте і інші ефекти: звук, час переміщення, час музичного супроводу та ін.
3
При необхідності в презентацію можна додати текст, до якого також застосовуються ефекти анімації. Коли вводите текст, під вікном з'являється нова вкладка «Додаткові можливості». З її допомогою виберіть шрифт вашого тексту, його колір і анімацію. У вкладці «Монітор попереднього перегляду» ви можете переглянути, що у вас вийшло, як в остаточному варіанті, так і при додаванні чергового ефекту. Таким чином, ви зможете створювати різні композиції, із застосуванням ефектів, і додаванням додаткових модулів.