Як створити icq чат.

Програма ICQ - це найбільш популярний спосіб спілкування з друзями, знайомими. Користуватися нею дуже просто, а головне швидко. На сьогоднішній день можна поставити icq чат для цілодобового спілкування. Це дозволить об'єднувати людей в спеціальні спільноти, і спілкуватися не вдвох, а всім одразу
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, інтернет, програма jimbot
Інструкція
1
Для створення свого icq чат а вам знадобиться програма jimbot. Скачайте, а потім встановіть її на комп'ютер. Можете користуватися й іншими, але ця краще за всіх. Скористайтеся версією jimbot від jArt Group. Встановіть на комп'ютер і запустіть для початку роботи. Відкриється перед вами вікно, в якому виберіть чат модуль. Далі натискайте вкладку «Опції підключення». У вікні, яке відкриється, ставте основні установки. Кількість уінов краще поставте щонайменше 3, але і не більше 7. У графі адміністраторський UIN напишіть свій. Ця дасть вам всі повноваження для роботи в чат е. Зайдіть в «Чат модуль». Виберіть пункт «Обліковий запис». Тут ви повинні будете вводити уіни вашого чат а. Авторизацію постарайтеся прибрати. Назад зайдіть в «Чат модуль», тільки виберіть пункт «Опції чат а». Залиште ті параметри, які відповідають вашим вимогам. Тут же вкажіть і ім'я чат а. Всі налаштування зроблені, значить, можете вимкнути цю програму. Назад її включіть і запустіть бот.
2
Можете створити чат по-іншому способу. Скачайте і запустіть програму «topserver2.1». Під час установки повинен утворитися новий диск локальний. Потім відкриється перед вами браузер. Його можете згорнути, але не закривайте. Скачайте собі бот для чат а. Виберіть той, що вам більше подобатися. В тому диску, який створився під час запуску «topserver2.1», створіть папку з назвою «bot». В неї копіюйте всі файли з бота. Зайдіть в браузер, який раніше відкрився. Створіть нову базу даних «bot». Відкрийте командний рядок і введіть слово «cmd». Відзначте файл «jimbot.jar». Введіть таке поєднання: «java -jar jimbot.jar». Можете поки згорнути командний рядок. Відкрийте браузер, переходите по посиланню, яке там буде. Введіть свій логін разом з паролем. За умовчанням це можуть бути «admin» і «admin». Ви зайшли в свій чат і можете приступати до налаштування. Потім натисніть «Старт» і починайте спілкуватися.