Як відобразити вміст фотографій.

Що робити з тисячами фотографій , що зберігаються на домашньому комп'ютері? Навіть розклавши знімки по папках, як швидко знайти потрібну фотографію, адже стандартні імена файлів мало чим можуть допомогти? Перегляд папок з фото у вигляді ескізів (невеликих версій зображень) значно полегшує роботу з вашою колекцією. Таку можливість надає операційна система і всілякі програми, більшість з яких поставляються безкоштовно.
Вам знадобиться
  • Якщо на вашому комп'ютері не встановлена програма Picasa, завантажте її за адресою http://picasa.google.com/thanks.html.
Інструкція
1
Для того, щоб налаштувати перегляд папки диска у вигляді ескізів в Windows XP, не виходячи з папки відкрийте меню «Вид, виберете« Ескізи сторінок ». Якщо ви працюєте в операційній системі Vista, не виходячи з папки відкрийте меню «Сервис», виберете «Параметри папок», далі - «Вид». У додаткових параметрах знайдіть пункт «Завжди відображати значки, а не ескізи» і зніміть галочку.Однако більш функціональну та зручну можливість переглядати, змінювати і організовувати фотографії, що знаходяться на комп'ютері або безпосередньо на камері, надає програма Picasa.
2
Запустіть Picasa. При відкритті програма виконує пошук по папках на вашому комп'ютері і відображає знайдені фотографії у вигляді ескізів. При цьому в лівій панелі відображаються скановані папки, що містять графічні файли. У правій панелі відображаються міні копії зображень. Якщо папка з потрібною фотографією відображається в лівій панелі, то КРОК 3 цієї інструкції можна пропустити.
3
Якщо папка не відображається в лівій панелі, необхідно її додати в число сканованих Picasa. Відкрийте меню «Файл», виберіть пункт «Додати папку в Picasa». Відкриється вікно «Менеджер папок». Виберіть в списку ту папку, яку потрібно додати. У правій частині вікна виберіть «Завжди сканувати» або «Сканувати один раз». Натисніть кнопку «OK». Усі фотографії з обраної папки будуть скановані та відображені в Picasa.Менеджер папок також можна відкрити через меню «Інструменти», пункт «Менеджер папок».
4
За умовчанням в Picasa відображаються файли типу .jpeg, .bmp,.gif", .png", .tif, .tiff, .psd. При цьому користувачеві надається можливість змінити набір відображуваних файлов.Для цього відкрийте меню «Інструменти», виберете «Параметри», пункт «Типи файлів», встановіть прапорці для тих типів файлів, які програма Picasa повинна виявляти і показувати. Натисніть «OK».
5
Список папок у лівій частині вікна є центральним пунктом організації фотографій в Picasa. Прокручуючи цей список, можна отримати доступ до всіх фотографій, які з'являтимуться в програмі. Папки в Picasa відповідають папках на комп'ютері. Зміни в папках, вироблені в Picasa, поширюються на відповідні папки на жорсткому диску комп'ютера. Наприклад, якщо ви видаляєте фотографію в папці Picasa, вона також видаляється з комп'ютера.
6
Однією з особливостей програми є організація колекції фотографій у вигляді альбомів. На відміну від папок, альбоми існують тільки в Picasa. Вони дозволяють створювати віртуальні групи фотографій , розташованих в різних папках на комп'ютері. Фотографії відображаються в альбомах, що не переміщаючись на жорсткому диску. Це схоже на список відтворення для фотографій . При видаленні або переміщенні фотографій з альбому вихідні файли залишаються в оригінальних папках на комп'ютері.
Корисна порада
Скористайтеся можливістю організувати фотографії по найбільш важливого ознакою - по зображеним на них людям. Picasa використовує технологію розпізнавання осіб для пошуку та групування схожих осіб у всій колекції фотографій. Шляхом додавання імен до цих груп осіб можна створювати нові альбоми. Альбоми з особами не відрізняються від описаних вище альбомів: при видаленні або переміщенні осіб вихідні файли залишаються недоторканими.