Як обрізати мелодії в телефоні.

У кожної людини може виникнути бажання обрізати якусь мелодію і поставити її на дзвінок. Однак не кожен знає, як це можна зробити. Все-таки це не найпростіше завдання. Яким же чином впоратися з такою нею самостійно, не вдаючись ні до чиєї допомоги?
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон з виходом в Інтернет.
Інструкція
1
Вийдете в Інтернет, відкрийте сторінку з будь-яким пошуковиком (Яндекс, Google або будь-який інший). Далі введіть в пошуковику запит: «обрізка мелодії в телефоні» або іншу аналогічну фразу.
2
Виберіть програму для обрізки. Пам'ятайте, що вибране вами ПЗ повинно підтримуватися вашою моделлю телефону.
3
Скачайте спеціальну програму для роботи з музичними (mp3 тощо) треками. Саме за допомогою неї ви і будите обрізати мелодію (або мелодії ). Встановіть програмне забезпечення на свій мобільний телефон. Для цього виберіть файл програми і натисніть на кнопку «Встановити».
4
Зачекайте, поки всі файли встановляться на ваш мобільний телефон. Тепер ви можете запустити програму. Через встановлений ПО відкрийте мелодію, яку ви хочете обрізати. Зачекайте, поки файл мелодії відкриється. Це може зайняти деякий час.
5
Виберіть той уривок мелодії , який хочете вирізати. Пам'ятайте, що коли мелодія буде збережена заново в скороченому варіанті, у вас вже не буде можливості відновити повну версію мелодії . Уважно прослухайте обраний уривок. Переконайтеся, що це саме той фрагмент музики, який ви хочете вирізати. Натисніть на кнопку «Обрізати» (у різних програмах назва даної кнопки може змінюватися).
6
Збережіть мелодію в пам'ять телефону (або на карту пам'яті). Краще буде якщо ви не будете відразу заміщати файл повного музичного треку на обрізаний, т.к., на жаль, обрізана мелодія не завжди зберігається успішно.
Зверніть увагу
качаєте програму для обрізання мелодії в інтернеті, переконайтеся в тому, що ПЗ не містить в собі небезпечні віруси. Краще звертатися тільки до надійним та перевіреним ресурсам.
Корисна порада
Не забудьте відразу перевірити, як звучить ваша нова мелодія на телефоні. Якщо вас влаштовує результат, то можна сміливо видаляти оригінальний трек і заміщати його новим. Якщо ж вирізаний шматочок трека вас з якоїсь причини не влаштовує, тоді спробуйте повторити процедуру. Якщо результат вас все одно не влаштує, то краще скачати якусь іншу аналогічну програму і спробувати повторити процедуру з її допомогою.