Як скласти медичне резюме.

Добре і грамотно складене резюме - це половина успіху при прийомі на роботу. Роботодавець обов'язково оцінить ваше вміння логічно і правильно формулювати свої думки. Особливо це необхідно, коли резюме складається для медичного працівника.
Інструкція
1
При складанні резюме потрібно враховувати багато факторів. Не потрібно розписувати захоплено всі свої достоїнства на 15 сторінок - все одно їх ніхто не подужає. Але при цьому і применшувати свої заслуги теж не можна. Тому писати потрібно чітко і по справі. Особливість резюме для медичного працівника у тому, щоб при перерахуванні професійних навичок і умінь не перевести свою характеристику в медичну енциклопедію.
2
Обов'язково в резюме потрібно вказати, якими науковими ступенями після закінчення навчання ви володієте, які додаткові курси ви пройшли. Тут же потрібно пояснити фахівець чи широкого профілю ви. Або, навпаки, ваша унікальність в тому, що ви віртуозно розбираєтеся в одній вузькій галузі своєї справи. Адже зараз медики - вузькі фахівці цінуються набагато вище лікарів широкого профілю.
3
Не забудьте в резюме написати, яке підвищення кваліфікації ви проходили, і яких результатів досягли під час і після нього. Особливо відзначайте власні досягнення у своїй галузі медицини, напишіть чого ви досягли за роки практики. Найважливішим пунктом будуть які-небудь досягнення або дослідження, які ви провели, і які показали високу ефективність і результативність серед населення.
4
Якщо у вас є дипломи або грамоти, про них обов'язково потрібно згадати. Також не забувайте чітко оформляти поля роботи. Саме по них потенційний роботодавець побачить, по яким щаблями кар'єрних сходів ви піднімалися, і зможе оцінити, якими додатковими навичками ви володієте.
5
І не забудьте вказати ваші особистісні та професійні навички. Так, наприклад, якщо у вас в колекції є подяки від пацієнтів, обов'язково прикріпіть їх до вашого резюме . Це допоможе роботодавцю оцінити, наскільки ви цінний співробітник і скласти про вас більш сприятливе враження. Але в усьому треба знати міру - 2-3 подяки вистачить. Інакше про вас подумають, що ви невиправний хвалько.