Як відключити поштову скриньку.

Поштовий ящик являє собою місце на диску поштового сервера для прийому листів і їх зберігання. Іноді виникає необхідність у відключенні або повному видаленні своєї поштової ящик а. Для цього необов'язково звертатися в службу підтримки, цілком можливо провести операцію самостійно.
Інструкція
1
Щоб тимчасово відключити поштовий ящик зробіть наступні дії. Відкрийте вашу домашню сторінку і клікніть по потрібному доменному імені. Далі натисніть «Пошта». Клікніть на адресу електронної пошти, роботу якого ви хочете тимчасово призупинити. У групі «Інструменти» натисніть «Поштовий ящик » і зніміть прапорець з поля «Поштовий ящик ». Підтвердіть ваше бажання, натиснувши «OK».
2
Для відновлення обслуговування відключеного поштового ящик а вам необхідно пройти ті ж кроки, що і при його тимчасовому відключенні. Тобто, відкрийте вашу домашню сторінку і клікніть по потрібному доменному імені. Потім натисніть «Пошта». Клікніть на адресу електронної пошти, роботу якого ви хочете відновити. У групі «Інструменти» натисніть «Поштовий ящик » і поставте прапорець у полі «Поштовий ящик ». Підтвердіть ваше бажання, натиснувши «OK».
3
Щоб тимчасово призупинити обслуговування поштової служби всіх поштових ящик ов, які зареєстровані на домені, відкрийте вашу домашню сторінку і клікніть по потрібному доменному імені. Далі натисніть «Пошта». У групі «Інструменти» натисніть «Відключити».
4
Для відновлення обслуговування всіх поштових ящик ов, які зареєстровані на домені, зверніться за тим же крокам, що і при призупинення їх обслуговування. Тобто, відкрийте вашу домашню сторінку і клікніть по потрібному доменному імені. Потім натисніть «Пошта». У групі «Інструменти» натисніть «Включити» .Щоб відключити поштовий ящик сервера Exchange, вам необхідно виконати наступні кроки. Спочатку відкрийте Exchange Management Console. Потім зайдіть в «Налаштування одержувачів». Клацніть по вузлу «Поштовий ящик ». Виберіть поштову ящик , який ви хочете відключити і натисніть "Відключити" в панелі дій. Підтвердіть ваше бажанням, натиснувши «Yes».