Як перевести гроші в Америку. переказ грошей в америку на карту ощадбанку.

Навіть самий затятий противник глобалізації погодиться, що один плюс в цьому процесі все ж є. Поява і розвиток транснаціональних банків робить можливим майже миттєву передачу грошей рідним і близьким в інші країни на далеких контінентах.Всего 15 хвилин в банку - і ось вже потрібна сума вирушила за кордон. Забудьте про старі способи передачі грошей на свій страх і ризик через знайомих і малознайомих людей. Тепер не потрібно робити «заначки» в потайних днищах посилок і бандеролей. До ваших послуг можливості цивілізованої передачі грошей в інші країни за допомогою великих банків з серйозною репутацією.
Інструкція
1
Наприклад, в Америку гроші передати можна кількома способамі.Еслі в одержувача грошового переказу є рахунок в Банку Америки (Bank of America), то зверніться до найближчого відділення будь-якого банку, де повідомте операціоністу реквізити переказу: назва банку, адресу банку (місцевого відділення), swift-код банку (унікальний код ідентифікації учасника фінансових розрахунків) і номер рахунку одержувача платежу (routing number і account number).
2
Не забудьте взяти з собою документ, що засвідчує особу і будьте готові оплатити певний відсоток за переказ денег.Еслі сума переказу достатньо велика, вас можуть попросити заплатити податки і довести, що гроші отримані чесним шляхом . Все це робиться з метою боротьби зі світовим тероризмом.
3
Якщо в одержувача грошей немає рахунку в банку, скористайтеся послугами банку Western Union. У США його відділення знаходяться на кожному кроці, адже для американців оплата різних послуг за допомогою банківських рахунків - справа звична. Для відправлення переказу заповніть бланк, пред'явіть документ, що засвідчує особу (зазвичай це паспорт) і внесіть в касу суму переказу, назвавши прізвище, ім'я одержувача і його адреса проживання.
4
Оператор повідомить вам унікальний контрольний номер, який складається з 10 цифр. Як тільки переводу присвоєно цей номер, він доступний для одержувача
5
Для отримання переказу отримувачу потрібно повідомити оператору унікальний номер і назвати прізвище, ім'я та місто проживання відправника. Виведення грошей безкоштовний, а переказ можна отримати протягом 45 днів. Однак, відправляючи перекази Western Union, будьте готові заплатити комісію.
6
Перевести гроші в США можна також за допомогою системи Contact. Для перекладу потрібно пройти аналогічні вищеописаним кроки. Для отримання грошей потрібно буде повідомити оператору унікальний номер транзакції, ім'я та прізвище відправника, і країну проживання. За переказ грошей також буде взята комісія.
7
Якщо ви власник міжнародної карти Visa, то гроші в Америку можна відправити за допомогою платіжної системи PayPal. Для цього реєструйтеся на сайті системи PayPal і зареєструйте в системі свою банківську карту Visa. Тепер введіть електронну адресу одержувача грошей, вкажіть суму переказу та натисніть "Продовжити". Одержувачу необхідно підтвердити прийняття платежу, після чого ви отримаєте сповіщення про отримання грошей. Що примітно, можна вибрати, хто оплатить комісію за переказ: відправник або одержувач платежу.
Зверніть увагу
Перед відправкою перекладу, обов'язково уточніть, яка буде комісія за переказ і чи буде комісія за отримання грошей.
Корисна порада
Відправляючи рублі будь-яким з описаних способів, уточніть, який курс продажу долара саме цього банку на сьогоднішній день, щоб мати уявлення, яку суму отримає людина, що знаходиться в США.