Як взяти музику з відео. програма підставляти музику під відео.

Іноді після перегляду фільму чи якогось відео виникає бажання отримати його оригінальний саундтрек. Але якщо його не вдається знайти, то можна без проблем самостійно вирізати аудіо доріжку з відеофайлу.
Вам знадобиться
  • Програми VirtualDub, Free WAV to MP3 converter, Windows Movie Maker.
Інструкція
1
Для вирізання аудіо з відеозапису існує величезна кількість програм, правда, не всі з них придатні для простих користувачів непрофесіоналів. Найбільш популярною програмної, якою може скористатися навіть любитель, вважається VirtualDub. Головним її перевагою є безкоштовність і маленька вага (всього близько 2 мегабайт) .Для початку необхідно відкрити VirtualDub і вибрати відеофайл, з якого потрібно вирізати вподобану пісню (меню File - Open video file). Після відкриття файлу просто вибирається пункт збереження аудіодоріжки (File - Save WAV), після чого зберігається звуковий файл, над яким надалі доведеться працювати.
2
Але при збереженні файлу в VirtualDub зберігається вся звукова доріжка, а не тільки вподобаний момент. Виникає необхідність обрізати отриманий запис. З WAV-файлом працювати незручно, тому слід для початку переконвертувати його в MP3.Для конвертації великих за розміром WAV можна скористатися програмою Free WAV MP3 Converter. Це проста, безкоштовна програма, яка представляє всі необхідні опції для роботи з аудіофайлами даного формату. Якщо аудіофайл має не надто великий розмір, то можна скористатися інтернет сервісами по конвертації.
3
переконвертувати файл, можна взятися безпосередньо за обрізання пісні. І тут на допомогу приходять численний онлайн-сервіси, які без проблем можна знайти в інтернет. Однак для зручності можна скористатися будь спеціалізованою програмою для роботи з аудіо, наприклад, Windows Movie Maker. Досить відкрити файл, і повзунками знизу відрегулювати величину необхідної ділянки файлу, після чого зберегти. Пісня готова.