Як кинути спорт.

Найчастіше в життя спортсмена настає такий період, що стає ясно - на певний проміжок часу необхідно піти зі спорту. Але не варто забувати про те, що організм вже звик до певним ритмам і навантаженні. Позбавити його спорту повністю не можна, це може привести до самих згубних наслідків. Тому процес "відходу зі спорту" краще назвати "тимчасовою перервою". Як же влаштувати такий "перерва"?
Вам знадобиться
  • Вітаміни, білкова їжа, амінокислоти
Інструкція
1
Найбільш важливі складові спортивних успіхів у наш час - відмінні фізичні кондиції і психологічна стійкість. Притому, ці фактори взаємопов'язані - без душевного спокою неможливий розвиток фізичне. Тому рішення піти зі спорту на час в багатьох випадках допоможе розібратися вам в особистому житті і кар'єрі з одного боку, і набрати відмінну форму з іншого.
2
Дуже важливо зберегти фізичні навантаження, в тій чи іншій формі. Якщо ви багато каталися на лижах - перейдіть на аматорський біг і санний спорт. Навантаження не поступаються попереднім, але зміна заняття принесе масу різноманітності у ваше життя. Заповніть її спілкуванням з цікавими людьми, станьте тренером у дитячій школі. Спілкування з дітлахами принесе у ваше життя масу яскравих фарб. До того ж, діти поважають професійних спортсменів - і це додасть вам впевненості у своїх силах.
3
Відмінність між професійним спортом і фізкультурою з її тренуваннями "для себе" мають найважливіше значення: спорт, особливо у вищих його проявах, швидше шкідливий, ніж корисний для здоров'я. Тому тимчасовий тайм-аут, при правильному підході, поліпшить ваш фізичний стан. Одна з найважливіших компонент "на відпочинку" - правильна дієта. Приділяйте харчуванню більше часу ніж раніше. Якщо раніше їли в спортивних їдалень і харчувалися "підніжним" кормом - частіше ходіть в ресторани і кафе з приємними людьми. Головне - зберігати білковий баланс в нормі - їжте більше м'яса, яєць, молочної продукції. Така білкова дієта дозволить вам ще довго перебувати на піку форми.
Зверніть увагу
Найбільша помилка для спортсмена під час розриву з професійним спортом - не відсутність регулярних тренувань, а повернення до колишніх шкідливим звичкам і старого життя (до спорту).
Корисна порада
Залишайтеся в курсі справ у вашому виді спорту, радійте і вболівайте за колишніх суперників. Це не тільки викличе повагу з боку оточуючих, але і дозволить по-іншому поглянути на спортивну ситуацію в цілому. Бути може, ви все ще можете стати чемпіоном? ..