Як зв'язати дитячий комбінезон.

Скільки неприємних хвилин на прогулянці мамі і її дитині доставляє незручний одяг. Найзручнішим нарядом для прогулянки дітей, як прохолодним осіннім днем, так і в літню спеку є комбінезон . Надівши її на свою дитину, мама може бути впевнена, що її син чи донька не втратять по дорозі штанці, і кофточка теж не зіб'ється.
Вам знадобиться
  • пряжа і спиці
Інструкція
1
Для того щоб зв'язати зручний комбінезон для дитини, наберіть на спиці 42 петлі і пров'яжіть приблизно шість см гумкою. Далі в'яжіть основним узором, наприклад, простий, але дуже симпатичною платочной або перловою в'язкою. Додайте для скосів петлі в кожному 6 ряду (сім разів). Через 25 см, деталі відкладіть, і зв'яжіть другий штанину аналогічно. Потім продовжите в'язання комбінезон а наступним чином: з правого і лівого боку посередині переду закрийте по десять петель (в цьому місці буде планка комбінезон а). З боку спинки в'яжіть цілісне полотно. Пров'яжіть полотно довжиною 46 см.
2
Переходьте до вив'язування пройми для рукава. Для цього потрібно знову розділити роботу на дві частини і в'язати роздільно. Для правої частини переду перенесіть на іншу спицю шістнадцять петель. Потім закрийте шість петель. Задня частина - 48 петель. З цього боку таким же чином закрийте шість петель. І, нарешті, ліва частина переду складе 16 петель. Через 57 см від гумки закрийте всі петлі. Зв'яжіть рукава, спочатку наберіть 34 петлі і пров'яжіть 6 см гумкою. Довжина рукава складе 22 сантиметри. В'язання комбінезон а і рукавів закінчено, можна приступати до в'язання капюшона.
3
Щоб зв'язати капюшон, наберіть 80 петель і в'яжіть гумкою 1 * 1. Потім через десять сантиметрів від набірного краю, додайте ще з обох сторін по 45 петель і в'яжіть полотно довжиною 10 сантиметрів. Петлі закрийте. Через сім сантиметрів на правій планці зробіть три отвори під петельки для ґудзиків. Пришийте цей капюшон до горловини комбінезон а.
4
На деталі переду і спинки зшийте плечові шви. Також зшийте попарно штани. Рукава зшийте і вшитої в пройми. До лівої планці пришийте три великі, красиві гудзики гудзики. Окремо можна пов'язати кишеню і пришити посередині вироби. У такій кишеню можна буде покласти багато корисних речей для малюка. А коли ви одягнете вашого малюка в теплий і симпатичний комбінезон , ви зрозумієте, що в'язати для дітей - заняття, від якого ви отримуєте неймовірне задоволення.
Зверніть увагу
Дане в інструкції, кількість петель розраховане на в'язання комбінезона для однорічної дитини. Якщо ви хочете зв'язати комбінезон іншого розміру, зніміть мірки з вашого малюка і зв'яжіть зразок 10 * 10. Таким чином, ви зможете розрахувати необхідну кількість петель.
Якщо ви хочете мати в гардеробі своєї дитини зручну універсальну річ, спробуйте пов'язати дитячий костюм . Початківцям рукодільниця можна вибрати прості моделі жилета і гамаш. Це одяг на кожен день, яка підійде дитині будь-якої статі. Зв'яжіть костюм лицьовій гладдю і зробіть відповідну вишивку по вязаному полотну. Хлопчику - модну клітку стебельчатим швом, а дівчинці - квіти гладдю.
Вам знадобиться
  • - Тонка пряжа 320-350 г
  • - Прямі спиці №№2, 2,5 і кругові №2
  • - Булавка
  • - Нитки і голка для вишивання
Інструкція
1
Починайте в'язання дитячого костюм а зі спинки. Для цього наберіть на тонкі прямі спиці 122 петлі і зв'яжіть гумку 5 см в ширину. Потім вам потрібно взяти спиці товстіший і зв'язати лицьовій гладдю рівне акуратне полотно близько 18 см у висоту. Тепер потрібно виконати ліву і праву пройми.
2
Поступово виконуйте заокруглення з боків роботи. Зліва це потрібно робити на початку кожного виворітного ряду, а праворуч - на початку лицьового. Пров'язуйте по дві петлі разом, збавляючи два рази по 4; два рази по 3 і два рази по 2 петлі. У вас повинні вийти дві пройми висотою в 19 петельок.
3
Продовжуйте панчішну в'язку, поки не почнеться нахил плечей жилета і одночасно початок його паростка (задньої сторони горловини). Це відбудеться на відстані 37 см від початку роботи.
4
Тепер вам потрібно розділити робочі петлі на дві рівні частини. Зліва відкриті петельки потрібно нанижіть на шпильку; праворуч почніть в'язання робочими спицями.
5
Вам потрібно зробити нахил плеча. Для цього чотири рази зменшуйте по 4 петлі в кожному особовому ряду. Одночасно поглиблюйте паросток: на вивороті в'язання спочатку закрийте 7 петель, потім 6, 5 і 3 петлі. Закрийте всі петлі; ширина плеча - 7 см.
6
Зніміть ліві петлі з шпильки на робочу спицю і в'яжіть цю частину спинки дитячого жилета в дзеркальному відображенні. Тепер вам потрібно закругляти плече на вивороті роботи, а закривати петлі паростка - на лицьовій стороні в'язаного полотна. Закінчивши спинку, всі залишилися петлі закрийте.
7
Почніть в'язати перед дитячого жилета так само, як і спинку. Коли дійдете до початку мисообразной горловини, то знову розділіть роботу навпіл і в'яжіть спочатку праву, а потім ліву групу петель. Вам потрібно утворити мисок - для цього зменшуйте по петлі в кожному четвертому ряду. Не забудьте зробити пройми, як на спинці. Закінчивши другу деталь дитячого в'язаного костюм а, закрийте петлі.
8
Приступайте до в'язання гамаш, рухаючись зверху (від талії) вниз (до манжети штанини). Для першої частини виробу вам потрібно набрати 102 петлі на спиці №2 і зв'язати 2 см порожнистої гумки. Далі виготовте панчішної в'язкою полотно заввишки 20 см, користуючись спицями №2,5. На початку кожного сьомого ряду ліворуч і праворуч закривайте по петлі, щоб штанина поступово клинообразно звужувалася донизу. Дійте таким чином, поки у вас не залишиться 54 петлі.
9
Закінчите в'язати штанину дитячих гамаш п'ятьма сантиметрами гумки на тонких спицях. Нижній край повинен вийти шириною 16 см. Друга частина виробу в'яжеться ідентично першої.
10
Виготовте просту ластку, зв'язавши смужку з 20 петельок і 30 рядів.
11
Проутюжьте готові деталі в'язаного дитячого костюм а через шматок зволоженою марлі.
12
Збирайте дитячий жилет і штанці в такій послідовності: - виконайте плечові шви спинки і переду; - прикрасьте перед жилета вишивкою на свій смак; - наберіть на кругові спиці №2 по периметру трикутного вирізу 146 петель і зв'яжіть гумку 4 см. При цьому у центру горловини один кінець бейки ляже на інший внахлест. Можна виконати і з'єднання встик - для цього пров'яжіть спільно три серединні петлі «косичкою»; - для пройми наберіть з кожного боку по 116 петель і зробіть гумку такої ж ширини, що і на вирізі. Закрийте петлі бейки; - зшийте боки жилета; - виконайте бокові шви на гамашами, пришийте ластку і прошийте деталі до конца.Вам залишилося втягати еластичну тасьму - і в'язаний дитячий костюм готовий.
Зверніть увагу
Щоб під час в'язання дитячого костюма не було неприємних сюрпризів, не забудьте розрахувати щільність полотна і уточнити потрібний розмір. Тут наведено приклад виготовлення виробу з щільністю в'язання 3 см на 3 петлі; розмір штанців і жилета - 120-32.