Як завантажити гру в телефон Samsung.

Завантаження ігор в деякі моделі телефонів Samsung має свої особливості, у зв'язку з тим що пристрій даних телефонів не передбачає установку ігор з .jar файлів. Розглянемо спосіб завантаження ігор в телефон без необхідності перепрошивки.
Вам знадобиться
  • Стандартний софт, що йде на диску з телефоном.
  • Програми Softick PPP і JavaUploader.
  • Дата-кабель
  • Самі файли ігр
Інструкція
1
Встановіть драйвер телефону на персональний комп'ютер. Разом з ним повинна встановитися програма PCStudio, яка знадобиться нам для перевірки роботи модему телефону, за допомогою якого і буде проводиться завантаження ігор в нього. Якщо програма бачить телефон і може з ним працювати (наприклад - передавати і приймати файли) - значить USB підключення і телефон налаштовані правильно, отже можна приступати до завантаження Java.
2
Заходимо в Меню телефону: Меню - Додатки - Java додатки. Натискаємо ліву системну клавішу "Варіанти" - з'явиться список вибору можливих дій, з яких нам необхідно буде вибрати 8й пункт - Налаштування сеті.Там нам потрібно прописати: у графі APN - USBв графі Ім'я - 1в графі Пароль - 1Обязательно відключіть проксі сервер, інакше нічого не вийде.
3
Підключаємо телефон до комп'ютера і запускаємо програму Softick PPP.В системному треї з'явиться ікона запущених нами програми SoftickPPP - клацаємо праву кнопку на іконці і вибираємо Settings (Настройки) .В вікні клацаємо вкладку Bluetooth/Serial і ставимо галочку на Devicess_mdm0 - телефон в цей час повинен бути підключений! Тепер знову натискаємо правою кнопкою миші на іконку в треї і вибираємо Activate PPP (Активувати). Після цього запускаємо програму Uploader і вибираємо файли, які ми хочемо встановити в телефон. Щоб вибрати файли потрібно натиснути кнопку Add.
4
Тепер нам потрібно ввести декілька системних кодів для активації загрузкі.В режимі очікування набираємо на телефоні таку комбінацію (системний код): # * 536963 # - на екрані отримуємо повідомлення - Serial Java others disable і тиснемо кнопочку С (скидання) .Далі набираємо другого комбінацію (системний код): # * 5737425 # і отримуємо на екрані меню, якого ми раніше в телефоні не встречалі.1 пукт - PPP UP2 пункт - Послідовна загрузка3 пункт - RUN TCKВибіраем перший пункт PPP UP і в підменю тиснемо на USB. Знову натискаємо скидання.
5
Знову набираємо комбінацію (системний код): # * 5737425 # і отримуємо на екрані вже знайоме нам меню: 1 пукт - PPP UP2 пункт - Послідовна загрузка3 пункт - RUN TCKВводіть один і той же код два рази необхідно тому, що якщо намагатися виконати відразу дві операції - телефон йде в "ресет" - перевантажується, а тоді потрібно всю операцію проробляти заново.Собственно для завантаження програми в телефон тиснемо на другий пункт - Послідовна завантаження і телефон починає приймати Java додаток, який ми вибрали для завантаження програмою Uploader. Після завантаження додаток автоматично запуститься.
6
Для установки наступного програми ми виконуємо крок 5, попередньо обравши файл програмою Uploader.После того, як всі необхідні додатки та ігри завантажені - набираєте системний код: # * 536961 #. Щоб всі налаштування повернулися в початковий стан.