Як вставити чат на сайт.

Найбільш популярним засобом обміну інформацією на сайтах є чат. З його допомогою можна спілкуватися в режимі реального часу. Це є головною перевагою чат а. Також варто відзначити його многопользовательский інтерфейс. Безсумнівно, краще, коли спілкуються відразу кілька людей. Це дозволяє вирішити проблему швидко і для всіх. Тому будівельник сайту повинен вміти ставити чат на свій ресурс.
Інструкція
1
Вставити чат на свій сайт можна трьома способами. Перший спосіб підходить для тих сайтостроителей, ресурс яких стоїть на движку. Практично на кожному движку є свої модулі і плагіни, які дозволяють розширити сервіс порталу. Наприклад, движок «Joomla» має в адміністраторської панелі спеціальний інтерфейс для завантаження плагінів і модулів. Скачайте на офіційному сайті розширень модуль чат а. Він є безкоштовним.
2
Зайдіть в адміністраторську панель, знайдіть меню «Менеджер модулів і розширень». Обдивлятися шлях до архіву чат а і натисніть «Розпакувати і встановити». Установка станеться в автоматичному режимі.
3
Скачайте додаток вподобаного чат а. Розпакуйте його у себе на комп'ютері. Тепер приступайте до другого способу установки чат а. Він є універсальним для движків і рукописних сайтів (з підтримкою php). Відкрийте ваш сайт, попередньо скопіювавши папку з чат ом в корінь ресурсу. Скопіюйте в адресний рядок браузера місце розташування php файлу установки чат а. Відкриється вікно установки чат а. Тепер створіть MySQL базу для чат а. Після цього закінчите установку, слідуючи інструкціям.
4
Для установки чат а третім способом потрібен скрипт сайту. Ви можете написати його самі, ска чат ь з інтернету або зробити на замовлення. Після цього відкрийте редактором головну сторінку вашого сайту. Скопіювати вміст скрипта в зручне місце. Чат працюватиме. Враховуйте платформу скрипта. Якщо чат НЕ Java скрипт, а php, то створіть базу MySQL для зберігання даних чат а.