Як скасувати збереження пароля.

Практично всі браузери мають функцію збереження пароля , що вводиться на сторінці. Більш того, деякі веб-сторінки здатні самі зберігати в кеші браузера логін і пароль. Однак, небажане збереження пароля на чужому комп'ютері може призвести до втрати конфіденційних даних. Скасувати збереження пароля можна кількома способами.
Інструкція
1
Всякий раз коли ви вводите пароль в яку-небудь форму для введення, браузер пропонує вам зберегти цей пароль, для того щоб надалі заощадити ваш час. Зазвичай для збереження пароля використовується діалогове вікно або спливаюча зверху панель, на якій є кнопки "Зберегти пароль", "Не зараз" і "Ніколи не пропонувати зберігати паролі". Залежно від ситуації натисніть другу або третю кнопки. Не забудьте закрити сторінку після відвідування, інакше пароль ще залишиться збереженим.
2
Деякі веб-сторінки, на яких відбувається вхід в яку-небудь систему (сервіс блогів, онлайновий поштова скринька) пропонують зберегти ваш пароль. Для того, щоб цього не сталося, не ставте галочки навпроти рядків "Запам'ятати мене" або "Залишатися в системі". Це охоронить від збереження пароля . Деякі сервіси пропонують інше рішення: після введення і пароля з'являється рядок з написом "Чужий комп'ютер". Якщо ви не хочете, щоб ваш пароль зберігався, просто поставте галочку навпроти цього напису. Як і в першому випадку не забувайте завершувати сеанс, т. Е. Закривайте веб-сторінки після відвідування, а краще закривайте весь браузер.
3
В останні роки в браузерах з'явилася абсолютно нова функція, що забезпечує повну конфіденційність при використанні інтернету. Ця функція називається "Приватний перегляд". У режимі приватного перегляду (Інкогніто) браузер не зберігає ніякої інформації: паролів, історії, cookies. Тому для того щоб ваш пароль напевно не зберігся в системі - використовуйте режим приватного перегляду. Даний режим може поширюватися як на одну вкладку, так і на ціле вікно, в залежності від ваших потреб.