Як зробити свою сторінку кольоровий.

Кольоровий фон на сайті не тільки привертає увагу відвідувачів, але і передає їм настрій ресурсу. Сайти космічної тематики створюють атмосферу загадковості фоном у вигляді зоряного неба, розважальні ресурси піднімають настрій соковитими кольорами теплих кольорів, веб-сервіси міських служб показують свою офіційність строгим оформленням і фонами переважно сірих і синіх відтінків. Зробити кольоровий власну веб- сторінку можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - свій сайт
  • - хоча б початкові знання HTML
Інструкція
1
Щоб зробити кольоровий однотонний фон, знайдіть в HTML-коді таку теги і . Внесіть зміни до першого тег таким чином: .У цій конструкції запис # FFFF33 - закодований відтінок жовтого кольору.
2
Колір сторінки можна вказати не тільки кодом, а й спеціальними словами - назвами основних кольорів. Для позначення кольору фону словом напишіть такий код: .Здесь "yellow" - це назва жовтого кольору.
3
Замість кодового позначення жовтого кольору або його назви внесіть в тег бажане позначення потрібного вам кольору фону, користуючись цією підказкою: червоний - "red" ("# FF0000") синій - "blue" ("# 0000FF ") зелений -" green "(" # 008000 ") рожевий -" pink "(" # FFC0CB ") фіолетовий -" violet "(" # EE82EE ") оранжевий -" orange "(" # FFA500 ") чорний -" black "(" # 000000 ")
4
Якщо ви хочете, щоб на фоні сайту було повторюване зображення, то підберіть невелику за розміром картинку, на тлі якої буде добре видно текст. Залийте картинку на сайт. Для приміщення картинки в якості фону впишіть такий код в тег У цьому записі замість "/images/fon.jpg" вкажіть шлях до потрібної картинці.
5
Колір веб-сторінок можна задавати не тільки в коді HTML, але і за допомогою стилів CSS. Використовуючи ці стилі, не потрібно щоразу встановлювати фон в коді нової сторінки. Для визначення фону в CSS між тегами і помістіть такий запис: Тут колір фону задається параметром background.
6
Якщо ви хочете в CSS зробити фон за допомогою зображення, то між і напишіть такий код, замість '/images/fon.jpg"' вказавши шлях до потрібної картинці: Тут параметр background-image визначає фонову картинку, background-repeat - повторюваність картинки. на сторінці.