Як перекодувати відео на телефон. Як переглядати відео в інтернеті на телефоні.

Практично будь-яку відеозапис, починаючи від короткого ролика і закінчуючи цілим фільмом, можна перекодувати таким чином, що її можна буде переглядати на екрані мобільного телефону , за умови що в останнього є кольоровий дисплей і можливість перегляду відео.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш телефон підтримує відтворення відео. Якщо ви не впевнені в цьому - вивчіть інструкцію до вашого мобільного телефону. Практично всі сучасні телефони з кольоровим дисплеєм "вміють" відтворювати відео. Зверніть увагу, що різні моделі телефонів можуть відтворювати відео тільки певних форматів. Дізнайтеся, який з форматів найкраще відтворює ваш телефон.Помімо інформації про підтримку програвання відео, дізнайтеся обсяг вільної пам'яті телефону . Це допоможе визначити до якої міри доведеться перекодувати вихідний відеоролик.
2
Скачайте будь відеоконвертер для персонального комп'ютера. Якщо ваш комп'ютер працює під управлінням Windows, то, мабуть, кращим безкоштовним рішенням для конвертації буде програма Any Video Converter, яку можна завантажити за посиланням: http://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/. Встановіть програму на компьютер.Еслі вам потрібно перекодувати відео в формат 3gp, тоді використовуйте програму X Video Converter.
3
Запустіть програму для конвертації відео. Більшість програм-конвертерів влаштовані одноманітно. Виберіть потрібне відео натиснувши кнопку "Додати відео", Відеозапис завантажиться в програму в початковому вигляді. Далі виберіть потрібний формат. Зазвичай телефони відтворюють відео у форматах .3gp або .mp4, хоча сучасні моделі підтримують багату різноманітність форматів. Вибравши потрібний формат встановіть деякі параметри для відео, такі як дозвіл, бітрейт, формат звукової доріжки і т. Д. Оцініть передбачуваний розмір перекодувати відео. Якщо даний розмір підходить - натисніть кнопку "Кодувати", попередньо обравши кінцеву папку для ролика. Через деякий час ваша відеозапис для перегляду на мобільному телефоні буде готова.