Як навчитися танцювати повільний танець.

Є люди, яких не хвилює, чи вміють вони танцювати чи ні. Найчастіше вони просто впевнені, що, як тільки заграє красива мелодія, вони закружляють у повільному танці. Але, на жаль, трапляється так, що людина виглядає неповоротким і незграбним. Тому, щоб освоїти мистецтво танцю, важливо запам'ятати деякі правила.
Інструкція
1
Будь танець полягає в собі декілька нескладних фігур. Їх може освоїти будь-хто. Звичайно, існують і складні рухи, але на перших порах вам потрібно оволодіти простими. Тому не поспішайте і не квапте подій. Для того щоб стати по-справжньому прекрасним танцюристом, згадайте мамин рада тримати рівно спину. Адже саме пряма спина і піднята голова компенсують незграбні кроки і непотрапляння в музичний ритм. Починаючи танець , потрібно прислухатися до такту мелодії, і рівно, без суєти повторювати основні рухи. І у вас все вийде.
2
Тримайте дистанцію. Дотримуйтесь невеликий простір між вами і партнером, так ви зможете легко відповідати на рухи партнера. І пам'ятайте, головне - під час танцю дивитися на партнера. Дуже важливо, щоб ви трималися впевнено. Розслабтеся і не скупіться на посмішки.
3
Вивчіть кілька вправ, які допоможуть вам у вивченні різних танцювальних рухів. Для додання гнучкості підійде вправу "Ейфелева вежа": ступні впираються в підлогу, а корпус тягнеться вгору. Потім, не відриваючись від підлоги, нахиляйтеся в різні боки. Для гнучкості рук можна зробити наступне: по черзі піднімати руки і робити ними кругові рухи, починаючи з кисті і закінчуючи всією руки.
4
Хто головний в танці - однозначної відповіді немає. Що стосується партнера, то він повинен вести партнерку ввічливо і тонко. Будь-якій жінці подобається галантність і, звичайно, компліменти, але все потрібно в міру. Не варто притискати її надто сильно, але і вести занадто мляво. Головне - триматися в ритмі. Для партнерки є тільки одна порада: уважно вловлювати кожен рух партнера і давати йому можливість вести вас.
5
Якщо ви вирішили вчитися танцювати у професіоналів, на перші заняття візьміть з собою когось із своїх знайомих. Такі глядачі завжди зможуть оцінити вас з боку і підтримати потрібним радою.