Як відкрити дискету.

На багатьох сучасних комп'ютерах немає можливості відкрити дискету . Це пов'язано з тим, що дискети - застарілий носій інформації, і ними в наш час практично мало хто користується.
Інструкція
1
Для відкриття дискети, необхідно, щоб в системній блоці було спеціальний отвір, в яке дискету вставляють. На дискеті намальована стрілка, яка вказує, якою стороною її потрібно вставляти. При цьому процесі повинен відбутися клацання, що позначає, що носій вставлений до кінця.
2
Зайдіть в «Мій комп'ютер», що знаходиться зазвичай на робочому столі або в меню «Пуск». Двічі клікніть по значку «Диск 3,5» (А) і зміст дискети стане доступним.Еслі комп'ютер не має слота для дискет, то скористайтеся знімним пристроєм, можна купити в магазині (але вони рідкісні) або замовити у всесвітній мережі.
3
Але буває так, що дискета не відкривається, а лише з'являється повідомлення про те, що вона не відформатована. Якщо відхилити пропозицію відформатувати її, то дискета не відчиняться, а якщо погодитися, то дискета втратить всі дані. Що ж робити? Відформатуйте дискету . Після цього вона буде відкриватися, але даних на ній не буде. Насправді дані, які пропали в процесі форматування, можна відновити за допомогою спеціальної програми для відновлення даних.
4
Прикладом такої програми є EasyRecovery Professional (Ontrack Data Recovery Inc.). Встановіть EasyRecovery Professional на комп'ютер і запустіть. Далі проблем з відновленням не повинно виникнути - все гранично зрозуміло, просто дотримуйтесь інструкцій програми.
5
Покрокове відновлення виглядає наступним чином: «Відновлення даних» (в меню головного вікна програми) - сканування системи і попередження про те, що відновлювані дані потрібно копіювати на інший діск.Нажміте ОК - у вікні виберіть Floppy Disk A - FAT 12 і Далі - вибрати файли для відновлення.
6
Оберіть місце, в яке дані будуть скопіровани.Вот і все. Головне не забувати, що перед тим, як записати інформацію на дискету , краще відформатувати її для профілактики.