Як відновити вилучені закладки. після видалення браузера можна відновити посилання.

При ураженні комп'ютера вірусом, а також при випадковому видаленні деяких даних з комп'ютера разом з іншими даними можуть бути видалені і закладки браузера. Закладки браузера, які були видалені, у деяких випадках підлягають відновленню.
Інструкція
1
Закладки браузера зазвичай зберігаються в папці його профілю. Наприклад, у браузера Mozilla Firefox закладки зберігаються в директорії виду C: Documents and SettingsuserApplication DataMozillaFirefoxProfiles. Цілком можливо, що після видалення браузера папка із закладками залишилася саме в цій директорії. Встановивши Mozilla Firefox в інше місце, просто скопіюйте папку вибране і вставте її в папку профілю. Таким чином віддалені закладки можна відновити.
2
Відновлення закладок перестане бути проблемою, якщо ви використовуєте браузер Google Chrome. У цьому браузері застосована унікальна технологія синхронізації, що дозволяє зберігати закладки в записі Google, і при необхідності імпортувати їх на інші комп'ютери та пристрої. Для того, щоб користуватися синхронізацією, достатньо мати акаунт Google (пошту в сервісі Gmail). Синхронізація проводиться після введення логіна і пароля в настройках браузера. Крім закладок браузер синхронізує розширення, теми і навіть паролі, збережені в обліковому записі.
3
Якщо закладки одного браузера були втрачені, але такі ж закладки залишилися в іншому браузері, то за допомогою спеціального софту їх можна імпортувати. Для імпорту закладок в інший браузер використовуйте програму Transmute. Вона дуже проста у використанні і підтримує роботу з Internet Explorer, Firefox всіх версій, Opera, Chrome, Safari, Chromium, Flock, Konqueror, SeaMonkey. За допомогою даної програми відновити втрачені закладки можна протягом лічених хвилин.
Корисна порада
Частіше робіть бекапи папки з закладкамі.Создайте аккаунт в онлайн-сервісах закладок. Це дозволить вам ніколи не втратити збережені закладки.