Як зробити анімаційну листівку. зробити листівку на компі.

Спілкування за допомогою інтернету стає все більш звичним для багатьох людей. Вони пишуть рідним чи друзям електронні листи, спілкуються за допомогою веб-камери. Але іноді хочеться порадувати своїх близьких чимось незвичайним, не просто листом або сказаними в веб-камеру черговими фразами. В цьому випадку можна послати їм анімаційну листівку , зроблену своїми руками.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Nature Illusion Studio
Інструкція
1
Для цього скачайте або встановіть з диска програму Nature Illusion Studio. Намагайтеся встановлювати утиліту в системний локальний диск вашого комп'ютера. Взагалі, програм для створення анімації багато. Принцип їх роботи в чомусь схожий. Тому створимо анімацію за допомогою названої програми.
2
Після установки програмного забезпечення виберіть картинку або фотографію, з якої будете робити листівку . Можна її трохи відкоригувати в фотошопі, якщо він встановлений на вашому комп'ютері. Завантажити його можна в інтернеті.
3
Запустіть програму. Відкриється вікно, в якому будуть представлені різні варіанти анімації. Вибираєте кліком той, який вам сподобався. Включиться його демонстрація. Вона наочно покаже, як і яким кольором зафарбувати місця, які будуть змінюватися.
4
Вибираєте розмір кисті і колір. Далі закрашуєте необхідні місця. При зафарбовуванні іноді заходите у вкладку «Перегляд», щоб не допустити помилок і не залишити ні зафарбованих місць.
5
Підготовча робота закінчена. Тепер виберіть анімацію. Це можуть бути хвилі, дощ, літаючі птахи та інші ефекти. Налаштовуєте параметри анімації: швидкість, частоту та інші. До анімації можна також додати звуки, вибравши їх з відповідного меню.
6
Залишилося лише зберегти анімацію. Зробити це можна різними способами. Збережіть листівку як відео (avi) або в форматі gif. Можна зробити з неї заставку екрана, зберігши як scr.
7
Створена своїми руками анімаційна листівка буде радувати вас і ваших близьких. Через дану програму ви завжди зможете створювати різні анімаційні картинки або редагувати вже існуючі.