Як підключитися до цифрового телебачення.

Спочатку вам потрібно визначитися, який цифрове ТБ ви хочете собі встановити: кабельне або супутникове. Якщо ви живете в квартирі, то вам, швидше за все, буде зручніше підключити кабельне, якщо ж ви живете в приватному будинку, то - супутникове цифрове телебачення.
Інструкція
1
Якщо ви захотіли встановити собі супутникове телебачення, дізнайтеся, хто в вашому місті встановлює необхідне обладнання. Зараз нескладно знайти таких людей. Також пошукайте через інтернет (використовуючи сайти Google.ru або Yandex.ru) фірми, які встановлюють і налаштовують супутникове ТБ.
2
Далі, коли ви набрали потрібну суму грошей (в середньому від 1800 руб.) Замовте собі установку. Для цього повідомте майстру, коли вам зручно, щоб до вас прийшли, а також повідомте йому свою домашню адресу (куди хочете встановити супутникове телебачення). Після цього вам залишається тільки чекати.
3
Самостійно також можна підключити «цифру». Для цього придбайте «тарілку», встановіть її, враховуючи розташування супутника (це найскладніше; спробуйте пошукати дані в мережі або просто орієнтуйтеся на сусідів).
4
За допомогою кабелю з'єднайте антену з передавачем і телевізором. Налаштуйте калани і зображення.
5
Якщо ви будете встановлювати кабельне телебачення, дізнайтеся, які провайдери кабельного цифрового телебачення є у вашому місті. Після цього ви можете знайти їх сайт в інтернеті і залишити заявку на підключення он-лайн (вказавши в анкеті на підключення свої контактні дані, зазвичай це ПІБ, номер телефону та адресу).
6
Після цього чекайте, коли з вами зв'яжуться і домовляться про установку. Також, якщо є в вашому місті їх офіс, ви можете піти і домовитися про установку безпосередньо з майстром.
7
Тепер, коли ви підключили собі цифрове телебачення, насолоджуйтеся переглядом ваших улюблених телепередач і фільмів у відмінній якості.