Як зробити php.

Створення PHP файлу не являє собою нічого складного, в той час як установка інтерпретатора для його запуску є непростим завданням. Щоб запустити файл, потрібно створити у себе на комп'ютері віртуальний сервер з встановленим модулем PHP.
Вам знадобиться
  • Дистрибутиви Apache і PHP.
Інструкція
1
PHP є найбільш поширеним серверним мовою програмування. Скрипти, написані на ньому, виконуються при зверненні до нього безпосередньо на самому сервері. Це ускладнює запуск його на домашньому комп'ютері для налагодження, тому використовуються спеціальні віртуальні сервери.Самим відомим і доступним віртуальним сервером є Apache. Він стоїть у більшості користувачів і програмістів, використовується на багатьох серверах. Його установка є простою, і до нього з легкістю можна підключити різні модулі. Для установки Apache спочатку його потрібно завантажити з офіційного сайту, і запустити скачаний інсталятор. При вказівці шляху установки слід вибирати «C:/Apache2.2». Ім'я сервера та домену слід вказати на свій розсуд, можна залишити за замовчуванням «test». Після установки запускається служба Apache. Сервер готовий до роботи. Управляти запуском можна через «Служби» в Windows ("Панель управління" - "Адміністрування" - "Служби"). Для перевірки роботи сервера в адресному рядку браузера набирається адреса localhost. Якщо відображається напис «It works», значить все встановлено вірно, і можна приступати до прив'язування необхідних модулів.
2
PHP завантажується з офіційного сайту. Скачаний архів розпаковується в потрібну директорію (бажано в «C:/php»). PHP встановлений. Тепер його необхідно прив'язати до Apache.
3
Для цього відкривається конфігураційний файл Apache (папка «conf», файл «httpd.conf» папки «C:/Apache2.2»), і вводяться зміни у відповідну директиву (знімаються символи коментарів з відповідних рядків): AddType application/x-httpd-php phtml phpLoadModule php5_module c:/php/php5apache2.dllУстановка PHP готова, досить перезапустити сервер і почати тестувати власні скрипти.
Корисна порада
Все скрипти і файли для запуску лягають в директорію htdocs сервера Apache.