Як покривати нікелем.

Нікельовані елементи обробки чудово виглядають в дизайні автомобіля будь-якого кольору, але найбільш ефектно - у чорної машини. Що стосується байкерів, так у даної категорії водіїв вважається моветоном, коли у мотоцикла є поверхні, покриті інакше, ніж дзеркало заднього виду.
Вам знадобиться
  • - пластикова трубка діаметром до 30 мм,
  • - щетина від малярської кисті,
  • - акумулятор на 12 В.
Інструкція
1
Процедура покриття нікелем поверхонь металевих виробів складна в технологічному плані і передбачає наявність гальванічної ванни. Але, як в народі кажуть, голота на вигадки хитра. І наші народні умільці розробили-таки спосіб нікелювання без застосування ванни.
2
Ключова роль подібного процесу відводиться спеціальної щітці, яка виготовляється з діелектричної трубки діаметром 25-30 мм (ідеальним матеріалом вважається оргскло). В один торець вставляється щетина, яка обмотується свинцевою дротом, у внутрішню порожнину заливається електроліт, а другий кінець закривається пробкою з отвором, через яке в подальшому поповнюється вміст високотехнологічної кисті.
3
Потім призначена для покриття деталь очищається від корозії та інших забруднень і обробляється розчином, що містить з розрахунку на один літр води: - 150 г їдкого натру, - 50 г хімічно чистої каустичної соди, - 5 г силікатного клея.После обробки деталь з'єднується дротом з позитивним висновком акумулятора.
4
У порожнину щітки заливається електроліт, приготований з: сірчанокислого нікелю - 70 г, сірчанокислого натрію - 40 г, борної кислоти - 20 г і натрій хлору - 5 г. Усі компоненти по черзі розчиняються в одному літрі дистильованої води. До негативної клеми батареї підключається обмотка щітки і починається процес покриття нікелем вироби.
5
Переміщуючи щітку по поверхні виробу, воно покривається шаром нікелю, що випадає з електроліту. Щоб досягти якісної обробки заготовки пензлем, необхідно провести по одному і тому ж місцю приблизно 30-40 раз.По закінчення зазначеного процесу деталь промивається під проточною водою і висушується.