Як відзначити день народження сина. день народження сина відзначити.

У кожної людини раз на рік буває свято, коли здійснюються мрія, коли можливі чудеса, коли вирує радість без кордонів. Звичайно ж, це День народження! Як правило, свято готують рідні та близькі люди. Готують для дитини, в даному випадку, для сина . Що необхідно зробити, щоб він надовго запам'ятався дитині, яка потім з нетерпінням весь рік буде очікувати наступний день народження. Безумовно, потрібно відштовхуватися від віку сина , його інтересів. Є загальні положення, які необхідно враховувати.
Інструкція
1
По-перше, задовго до дня народження сина , як би ненароком дізнайтеся, що він очікує від цього дня, яким його хоче бачити, які подарунки отримати. Це «дізнання» необхідно робити вміло, не в «лобову», щоб зберегти елемент несподіванки і справжньої радості.
2
Виходячи з інтересу, захоплень сина , прикиньте, в якій формі провести цей день: ігровий, театралізованої. Чи стануть гості піратами, льотчиками, казковими героями, чи будуть шукати скарб, захований Котом Базиліо та Алісою і т.д. Припустимо, що визначилися.
3
Вирішіть тепер, де відбудеться це свято: будинки, в лісі, в кафе. Дізнайтеся у сина , кого б він хотів бачити у себе на святі. Це дуже важливо, оскільки це його день, його свято. Для дорослих можна накрити стіл, якщо це необхідно, в інший день або в іншому місці. Якщо хтось із дорослих буде на святі, треба включити всіх в запропонований сценарій.
4
Вирішіть, хто вам допоможе в складанні сценарію, в його підготовці та проведенні, щоб всі дії були інтригуючими і цікавими. Не завжди батькам під силу впоратися з цим. Тоді беріть в руки газету з оголошеннями, відкривайте комп'ютер в пошуку адрес агентств з проведення свят. Сьогодні їх немало у всіх містах.
5
Здзвонитеся, домовтеся про зустріч, на якій викладіть своє бачення свята, розкажіть про захоплення сина . Прислухайтеся до порад, пропозиціям фахівця агентства, який, з урахуванням всіх ваших побажань, щось ще запропонує вам.
6
Не забудьте заздалегідь купити синові подарунок. Рано вранці він повинен разом з поздоровленням і поцілунками отримати його від близьких людей. В кімнаті повинні стояти квіти, які супроводжують всі свята. Зробіть до цього дня газету з фотографіями, смішними написами, плакати ... Подарунок можна не вручати, а запропонувати синові знайти його, направляючи від етапу до етапу різними завданнями, підбадьорюючи його, радіючи разом з ним.
7
Встигніть замовити торт, купити свічки, які він буде задувати. Цей ритуал знають всі діти і з задоволенням виконують його. Все інше за сценарієм. А коли настануть густі сутінки, запропонуйте синові написати на листочку своє заповітне бажання, прикріпити до дирижабля, який вже куплений, але тримається в секреті до потрібного моменту, і під радісні крики всіх гостей запускається в небо. Варіантів безліч. Головним залишається єдина вимога - свято робиться для сина .
Діти люблять отримувати на дні народження не лише подарунки, а й вітальні листівки та плакати. Важливо приділити увагу і організаційної стороні свята, і тоді торжество запам'ятається вашому синові надовго.
Інструкція
1
Враховуйте специфіку психології хлопчиків: більшість з них не любить отримувати в якості подарунків одяг і взуття. Що саме подарувати синові, вибирайте в залежності від його віку та особистих уподобань. Це може бути, наприклад, цікава книга, технічна іграшка, конструктор. Великою помилкою батьків може виявитися вручення подарунка вранці, одразу після спонукання дитини. Це слід зробити в середині свята.
2
Складіть текст привітання. Він не обов'язково повинен бути віршованим - підійде і проза. У ньому обов'язково згадайте той факт, що ваш син став дорослішим. Побажайте йому успіхів у навчанні, захопленнях.
3
Оскільки діти прокидаються пізніше батьків, підготовку до свята почніть заздалегідь. Прикрасьте кімнату, в якій буде відзначатися день народження, підготовленими завчасно плакатами, а також кульками і серпантином. Подарунок упакуйте в коробку, яку потім оберніть в декоративну папір і перев'яжіть стрічкою. Чи не виставляйте її поки на вигляд. Накрийте на стіл, але торт зі свічками поки не виносьте.
4
Перед запрошенням дитини і запрошених друзів за стіл закрийте фіранки і вимкніть в кімнаті світло. Коли ваш син розташується за столом, дістаньте торт з холодильника, прямо на кухні поставте на нього свічки і запаліть. Дочекайтеся, поки інший член сім'ї прочитає привітання, після чого відкрийте двері, внесіть торт і поставте його на стіл. Нехай дитина задует на ньому свічки.
5
Тепер включіть світло і принесіть коробку з подарунком. Дайте синові самостійно її відкрити і дізнатися, що ж йому подарували. Запрошені друзі тепер можуть вручити і свої подарунки. Наріжте торт і принесіть чай.
6
Продовжуючи відзначати свято, влаштуйте разом із запрошеними друзями веселі ігри, проводити які можна, не виходячи з-за столу. Можна, наприклад, зіграти в анаграми, фанти, лото. Головне - вибрати такі ігри, які сподобаються всім.