Як викласти картинку на стіні. Як скинути посилання з картинкою на стіну в контакті.

Соціальні мережі стали невід'ємною частиною сучасної віртуального життя. Щодня мільйони людей проводять цілі години в Facebook або VKontakte, розповідають про себе друзям, обмінюються інформацією, фотографіями або відеороликами і отримують від цього спілкування масу позитивних емоцій. Що може бути приємніше, ніж привітати віртуального друга з Днем народження за допомогою милою листівки з добрим побажанням або поділитися радістю з друзями, виклавши щойно зроблені фотографії нової покупки. Єдина заковика - не всі користувачі можуть швидко розібратися, як викласти картинку на своїй стіні.
Інструкція
1
В дійсності в цьому немає нічого складного. Інтерфейс таких соціальних мереж як VKontakte та Facebook має дружній інтерфейс. Просто треба знати деякі нюанси. У тому числі як розмістити зображення на так званій «стіні» - аналогу гостьової книги на сторінках користувачів. Причому не має значення, чи планується відправити картинку на свою стіну або на стіну друга - послідовність дій одна і та ж.
2
Для того щоб викласти зображення на стіні в VKontakte, необхідно мати його на своєму комп'ютері. Завантажити зображення з інтернету можна тільки у вигляді посилання, але в цьому випадку сама картинка не відображатиметься. Тому якщо ви хочете, щоб фотографія була видна відразу, попередньо збережіть її на свій жорсткий диск. Потім виконайте наступні кроки.
3
Клацніть курсором в порожньому полі стіни, призначеному для введення нових повідомлень. Після цього внизу з'являться дві додаткові кнопки: «Відправити» і «Прикріпити». Вам потрібна друга. Натисніть на напис «Прикріпити» і у випадаючому контекстному меню виберіть позицію «Фотографію». В результаті відкриється вікно з фразою «Завантажити нову фотографію» і кнопкою «Обзор». Натиснувши на неї, ви побачите відкрилося стандартне вікно Windows з переліком ваших папок і файлів. Виберіть серед них потрібний і натисніть кнопку «Відкрити».
4
Після вибору файлу на стіні з'явиться приклад зображення у вигляді мініатюри. Якщо це та картинка, яку ви хочете опублікувати, натисніть кнопку «Відправити». Зображення з'явиться на вашій стіні в мініатюрному вигляді. Переглянути в повному розмірі його можна в окремому вікні, клікнувши мишкою по картинці. Якщо ж зображення не те, яке планувалося, наведіть курсор на хрестик з правого боку від картинки (в цей момент з'явиться напис «Не прикріплювати») і натисніть його. Потім повторіть процедуру вибору файлу спочатку.
5
На Facebook послідовність кроків трохи відрізняється. Над порожнім полем для введення повідомлення розміщено локальне меню: «Статус, Фотографія, Посилання, Відео, Питання». Виберіть у ньому функцію «Фотографія», в результаті відкриється підменю з можливими опціями: «Завантажити фотографію з вашого комп'ютера», «Зробити фотографію за допомогою веб-камери», «Створити альбом з фотографіями».
6
Виберіть перший варіант. Відкриється вікно зі словами «Виберіть файл із зображенням на своєму комп'ютері» і кнопкою «Обзор». Далі дійте так само, як і у прикладі з мережею VKontakte. Тільки в даному випадку для завантаження з'явиться кнопка «Поділитися». Зображення замочка, розташованого ліворуч від неї, відкриває контекстне меню з налаштуваннями приватності: зробити картинку доступною для загального перегляду, тільки для друзів або для вас особисто. Виберіть потрібний пункт і натисніть «Поділитися». Ваша картинка з'явиться на стіні у вигляді мініатюрного зображення, що відкривається в повний розмір по кліку.
Іноді виникає необхідність викласти цікаву картинку або фотографію в загальний доступ, щоб її могло подивитися якомога більшу кількість людей. Відправлення поштою такої картинки всім своїм друзям - процес виснажливий і довгий. Найкраще скористатися можливостями різних фотохостингів, яких зараз існує величезна безліч. Дана інструкція допоможе вам розмістити будь-яку картинку на будь-якому з таких фотохостингів.
Інструкція
1
Все що вам потрібно, щоб інші люди в інтернеті побачили ваше фото - це вибрати хороший фотохостинг і викласти туди свою картинку, а потім розмістити її в блозі, на форумі, в соціальній мережі, або відправити посилання на неї по пошті або в мессенджере потрібного адресата.
2
Приклад зарекомендував себе серед мережевих користувачів фотохостингу - imageshack.us. Відкрийте даний сайт в своєму браузері.
3
На головній сторінці поставте галочку на слові file, так як ви збираєтеся завантажити на сайт фотографію, а не посилання з іншого сайту, а потім натисніть «Browse» або «Обзор».
4
Вкажіть шлях до потрібної фотографії або малюнку, потім відзначте, чи потрібно міняти розмір зображення (resize image) - якщо так, то виберіть зі списку потрібний вам розмір, а потім натисніть host it.
5
Зачекайте, поки фотографія завантажиться на сервер.
6
Після цього сторінка оновиться, і ви побачите кілька посилань, підходящих для різного розміщення фотографії в мережі - наприклад, якщо ви хочете опублікувати картинку в форумі, скопіюйте повністю код в рядку «Thumbnail for forums» і вставте в своє повідомлення на будь-якому форумі.
7
Посилання відобразиться в форумном повідомленні у вигляді невеликого превью вашої фотографії, яке покаже її оригінальний розмір, якщо відкрити фото в сусідній вкладці або сусідньому вікні.
8
Якщо ви не хочете, щоб з'являлося віконце попереднього перегляду, і фотографія досить невелика, щоб відображатися в форумі в повному розмірі, клікніть рядок «Direct link to image» і отримаєте відповідний код.