Як перевести з кг в м.

В ряді задач необхідно дізнатися, в шматку матеріалу якої довжини знаходиться задана маса. В такій задачі, знаючи кілограми, необхідно знайти метри. Для такого перекладу необхідне знання лінійної щільності або звичайною щільності матеріалу.
Вам знадобиться
  • лінійна щільність або щільність матеріалу
Інструкція
1
Одиниці маси переводяться в одиниці довжини за допомогою фізичної величини, званої лінійної щільністю. В системі СІ вона має розмірність кг/м. Ця величина відрізняється від звичайної щільності, яка виражає масу в одиниці об'ема.Лінейная щільність застосовується для характеристики товщини ниток, дротів, тканин і.т.д., а також для характеристики балок, рейок и.т.п.
2
З визначення лінійної щільності випливає, що для перекладу маси в довжину необхідно розділити масу в кілограмах на лінійну щільність в кг/м. При цьому ви отримаєте довжину в метрах. Ця довжина буде містити в собі дану масу.
3
В тому випадку, якщо вам відома звичайна щільність з розмірністю кілограм на кубічний метр, то для обчислення довжини матеріалу, в якій міститься маса, необхідно спочатку отримати обсяг матеріалу, що містить в собі цю масу. Для цього потрібно розділити масу на щільність. Потім отриманий обсяг потрібно розділити на площу поперечного перерізу матеріалу. Таким чином, формула для довжини буде виглядати так: l = V/S = (m/p * S), де m - маса, V - об'єм, що містить в собі масу, S - площа поперечного перерізу, p - щільність.
4
В тривіальних випадках перетин матеріалу буде мати або круглу, або прямокутну форму. Площа круглого перерізу буде дорівнює pi * (R ^ 2), де R - радіус сеченія.В випадку прямокутного перерізу його площа буде дорівнює a * b, де a і b - довжини сторін сеченія.Еслі перетин має нестандартну форму, то потрібно знаходити площа тієї геометричної фігури в перетині.