Як написати характеристику з місця проходження практики. Характеристика з місця проходження практики.

По завершенні практичного курсу на підприємстві, студент повинен підготувати звіт для навчального закладу та подати характеристику з місця роботи. Такий документ може бути складений безпосереднім керівником практики , іноді його становить кадровик. Оформлення характеристики для студента-програміста нічим не відрізняється від складання її для дипломника-юриста. Але є загальні правила, які слід врахувати при створенні цього документа.
Інструкція
1
Для початку візьміть фірмовий бланк підприємства, або на стандартному аркуші А4 поставте кутовий штамп з організаціі.Вступітельная частина документа традиційно відводиться під реквізити, особисті дані і срокі.В даному випадку почніть з назви навчального закладу, для якого готується характеристика. Далі вкажіть прізвище, ім'я та по батькові студента, що проходив практіку.Здесь же напишіть дату початку стажування та її закінчення, а також контактні реквізити підрозділу підприємства (найменування, телефон та адреса), яке підготувало це документ за підсумками проходження практичного курсу.
2
В основній частині характеристики перерахуйте проекти, в яких брав безпосередню участь студент-практикант. Опишіть його участь, детально зупинившись на виконуваних роботах (обсяг і результат) .В наступному пункті оціните діяльність студента на підприємстві, описавши рівень проявлених знань і використання їх в реалізації конкретних практичних завдань. І, звичайно, даючи характеристику , перерахуйте ділові якості практиканта, розглядаючи його як потенційного фахівця і працівника.У заключній частині документа вкажіть посаду керівника практики , його прізвище, ім'я та по батькові, дату написання.
Зверніть увагу
Тут вказано посилання на приблизний зразок характеристики, що містить загальні фрази. У справжній характеристиці слід вказувати конкретні факти і уникати розпливчастих формулювань.
Корисна порада
Нерідко керівник практики просить студента самого підготувати характеристику. Зрозуміло, в цьому немає криміналу. Практикант цілком зможе перерахувати отримані навички та проекти, в яких брав участь. І все ж, без належного оформлення це буде всього лише начерк характеристики. У кожному разі, щоб не виникло проблем в навчальному закладі, при її створенні необхідно керуватися вище перерахованими вимогами.