Як поставити лобове скло.

Пошкодження лобового скла можуть не тільки погіршити огляд дорожній обстановці для водія, але і стати причиною більш складних неполадок, наприклад, корозії сталевої підкладки і порушення цілісності скла. Тому при появі на склі тріщин і відколів його бажано вчасно замінити.
Вам знадобиться
  • Водостойкая тканину, стамеска, кліщі, спеціальний пристрій з присосками
Інструкція
1
Огляньте пошкоджене скло і сусідні з ним поверхні, щоб виявити те, що може перешкодити якісній установці нового скла (вм'ятини, подряпини, корозію). Якщо ви виявили серйозні пошкодження на рамі, бажано звернутися за консультацією до професіоналів.
2
Захистіть автомобіль від можливих ушкоджень, які можуть виникнути при заміні скла. Для цього покладіть на лаковані поверхні поруч з лобовим склом водостійку або вінілову тканину. В іншому випадку при видаленні старого скла та встановлення нового можна пошкодити лакофарбове покриття. Заклейте отвори обігрівача лобового скла, розташовані зовні під лобовим склом, щоб туди не потрапили сторонні речовини.
3
Отсоедините склоочисники і металеву окантовку, розташовану навколо скла. Металева окантовка знімається за допомогою спеціального інструменту (кліщів). Помістіть інструмент під одну із секцій окантовки і потягніть у напрямку до центру лобового скла. Те ж виконайте з іншими секціями окантовки.
4
За допомогою ножа проріжте адгезивний матеріал, що підтримує пошкоджене скло. Для розхитування скла в гнізді використовуйте також стамеску.
5
Для того щоб зняти пошкоджене скло, використовуйте спеціальний інструмент, оснащений присосками.
6
Підготуйте поверхні для кріплення нового скла і саме скло. Очистіть знову встановлюване скло від можливих забруднень. Нанесіть на кріпильну поверхню сполучний склад.
7
За допомогою шприца залийте шви спеціальним складом, щоб нанести безперервну смужку по всьому периметру отвору під лобове скло.
8
Встановіть нове лобове скло, використовуючи пристосування з присосками. Поставте на місце окантовку, приєднаєте склоочисники і ще раз зробіть очищення скла миючим складом.