Як підключити інтернет в Windows Vista. Як підключити інтернет на windows мшиеф.

Кроки по підключенню інтернету залежать від того, який тип з'єднання вам надає ваш провайдер, і від налаштувань комп'ютера. Домашні мережі, що об'єднують сотні тисяч користувачів широкосмугового доступу до мережі інтернет - спосіб підключення, який є найбільш популярним в Росії. Процедура підключення за цим способом нескладна і не займе багато часу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows Vista
Інструкція
1
Зайдіть в «Панель управління» і запустіть аплет «Мережа та інтернет», або з меню «Пуск» виберіть Мережа »на« Панелі категорій ». Відкриється вікно з назвою «Центр управління мережами і загальним доступом».
2
У лівій частині цього вікна виберіть посилання «Створення підключення або мережі». Відкриється вікно «Майстра підключення». Ця функція в Windows Vista контролює всі з'єднання, за допомогою яких комп'ютер може бути підключений до інтернету.
3
У вікні майстра слід вибрати той варіант підключення, який доступний у ваших умовах. При підключенні інтернету через бездротову мережу в офісі чи вдома клацніть лівою кнопкою мишки по пункту «Налаштування бездротового маршрутизатора і точок доступу». Підключенням до робочого місця проводиться налаштування доступу до мережі VPN. Цей вид з'єднання пропонує більшість провайдерів, що надають інтернет по кабельному з'єднанню.
4
У наступному вікні встановлюєте перемикач в положення «Ні, створити нове». На запитання «Як виконати підключення?» Вибирайте «Використовувати моє підключення (VPN)». На пропозицію системи налаштувати підключення перед продовженням вибираєте «Відкласти настройку ...».
5
У наступних двох вікнах вам буде потрібно уважно ввести інформацію, яка була надана вашим провайдером в укладеному договорі. У першому вікні ви вводите адресу провайдера і натискаєте «Далі», а в другому - логін користувача і пароль. Нижче ставте галочку «Запам'ятати цей пароль», щоб не довелося вводити його при кожному підключенні. На завершення натисніть кнопку «Створити», а потім «Закрити».
6
Тепер залишилося відкрити вікно «Мережеві підключення», натиснувши посилання «Управління мережевими підключеннями». На новоствореному з'єднанні викликаєте контекстне меню правою кнопкою миші і вибираєте «Підключити».