Як згадати свою поштову скриньку. Де можна створити поштовий ящик.

Не рідкісні випадки, коли користувач забуває логін або пароль від своєї поштової ящика . Особливо якщо поштовий акаунт у користувача не один, а мається на декількох поштових сервісах. Чи то давно не користувався цією поштою, чи то щойно створив, а записати логін забув, але підсумок один - потрапити «туди, не знаю куди» неможливо. А дуже треба. Що ж робити?
Інструкція
1
Насамперед згадайте, чи можна звернутися до кого-небудь з ваших адресатів за допомогою. Може бути, хтось із ваших друзів отримував від вас листи, і підкаже забутий адресу? Або ви реєструвалися на якомусь сайті, вказавши цю адресу як свій логін. Відкривши сторінку сайту, можна впізнати його.
2
Якщо це неможливо, запустіть сайт, на якому створено ваш поштовий ящик. Десь поруч з полями введення пароля і логіна є посилання або кнопка з написом «Забули?», «Згадати пароль», «Не можна увійти в аккаунт?» Залежно від інтерфейсу поштового сайту. Сміливо натискаєте на неї.
3
Відкриється сторінка відновлення доступу до поштової скриньки. Якщо ви вже заходили з цього комп'ютера в свою поштову скриньку, то в поле "Логін" або "Ім'я користувача" багато браузери залишають назва останньої введеної облікового запису.
4
Якщо підказка не працює, то подивіться уважно на сторінку відновлення доступу. Всі поштові сайти розміщують тут посилання «Допомога». Перейшовши по ній, ви зможете детально дізнатися, яка процедура відновлення логіна пропонується цим сервісом. Зазвичай потрібно знання альтернативного поштового ящика і секретного слова для відновлення, зазначеного при створенні аккаунта. Користувачеві пропонується вибрати з декількох питань той, що був вказаний при реєстрації, і ввести відповідь. Рекомендується проробляти всі дії по відновленню логіна або пароля з того комп'ютера, звідки ви зазвичай заходили в свою поштову скриньку.
Корисна порада
Ситуація з відновленням логіна непроста. Жоден поштовий сайт не гарантує відновлення забутого логіна на відміну від забутого пароля. Тому при створенні поштової скриньки обов'язково записуйте всі реєстраційні дані, логіни і паролі, щоб мати можливість їх відновити.