Як підключити інтернет без стаціонарного телефону.

Ще кілька років тому найбільш популярний спосіб підключення до інтернету здійснювався за допомогою стаціонарного телефону. Зараз же все це можна зробити і без нього. Найкраще скористатися модемом або фізичної лінією зв'язку (кабельна, супутникова та ін. Зв'язку).
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, модем
Інструкція
1
Щоб підключити інтернет, виберіть і купіть собі модем. Їх є велика кількість. Підключіть його через спеціальний роз'єм до вашого комп'ютера. Встановіть програмне забезпечення, тобто драйвер. Зазвичай диск з ПЗ йде в комплекті з модемом. Якщо у вас виникло бажання перевірити, чи правильно підключений модем, зайдіть в «Панель управління» через «Пошук». Виберіть розділ «Модеми» і зайдіть у вкладку «Діагностика». У вікні натисніть на «Додатково». Повинна буде з'явитися інформація про ваше підключенні.
2
Встановіть параметри набору номера. Відкрийте для цього «Панель управління» і зайдіть знову в «Модеми». Там є вкладка «Загальні». Натисніть «Параметри набору номера». Відкриється вікно, в якому встановіть прапорець «Імпульсний» для графи «Тип набору номера». Модем підключений і встановлений драйвер. Тепер потрібно тільки підключитися до інтернету . Зайдіть в «панель управління». Там знайдіть «Мережа». Виберіть пункт «Додати» і клацніть по ньому мишкою. Відкриється перед вами вікно, де знайдіть вкладку «Мережева плата». Натисніть знову «Додати». Виберіть в розділі «Виготовники» вкладку Microsofrt, а в графі "Мережеві плати" вкажіть «контролер віддаленого доступу». Натисніть кнопку «Ок».
3
Натисніть на «Пуск» і виберіть «Віддалений доступ до мережі». Потім клацніть на «Нове з'єднання». Відкриється вікно, де впишіть назву з'єднання. Мишкою натисніть на «Далі». Тепер налаштуйте мережу під конкретного провайдера. Клацніть по значку мишкою правою кнопкою. Зайдіть в «Властивості». Там заповніть всі потрібні поля: «Тип сервера», «Тип віддаленого сервера». Встановіть «Додаткові параметри». Приберіть прапорець з «Вхід в мережу». Зайдіть в «допустимі мережеві протоколи». Там приберіть всі наявні прапорці в протоколах, крім ТСР/IP. Можете не задавати адресу сервера.