Як обмежити швидкість в локальній мережі. Обмеження швидкості інтернету в локальній мережі.

За допомогою інтернету можна отримувати потрібну інформацію, качати файли. Швидкість скачування може бути різна. Це залежить від послуг провайдерів. Іноді для роботи в інтернеті просто потрібно обмежити швидкість в локальній мережі. Для цього і були розроблені спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма NetLimiter
Інструкція
1
Наприклад, для обмеження швидкості трафіку можна скористатися NetLimiter. Завантажте її собі на комп'ютер. Запустите, і перед вами відкриється вікно програми. Ви побачите список тих додатків, які з'єднані з мережею на даний момент. В колонках розташовані відомості про швидкість трафіку в різних напрямках. Зайдіть в розділ «firewal». З його допомогою отсейте ті сполуки, які вам просто не потрібні. Зайдіть у вкладку «Grants». Тут ви обмежите швидкість на додатки. Якщо у вас з'явилося бажання подивитися статистику роботи програми, зайдіть на панель «Zone View».
2
Перед тим як обмежити швидкість, дізнайтеся її. Потім скачайте і встановіть програму SpeedLimit. Вона дозволить вам обмежувати швидкість в локальній мережі. Запустіть утиліту SpeedLimit. Встановлюється ця програма на панель під назвою «Системні налаштування». Обмежити або збільшити швидкість дуже просто. У вікні програми в розділі «Speed» встановіть число.
3
Програма «Wget» дозволяє теж обмежувати швидкість. Ви зможете її налаштувати дуже швидко. Якщо треба обмежити швидкість, зайдіть в розділ «Опції». Потім виберіть «Ключ» і натискаєте limit -rate. Потім вкажіть тільки значення в кілобайтах і збережіть всі зміни. Тепер швидкість обмежена. Допоможе обмежити доступ і програма NetPeeker. Зайдіть в програму. Ви можете попередньо ознайомитися зі швидкістю роботи кожної програми. Якщо у вас є бажання обмежити швидкість, встановіть ті значення, які підійдуть вам. Крім того, ви можете навіть заборонити доступ. Програма NetPeeker блокує спливаючі вікна, що полегшує роботу в мережі, враховує трафік. Утиліта багатофункціональна. Можете натиснути правою кнопкою миші, і відкриється невелике вікно, де натисніть для обмеження швидкості вкладку «Limit Speed».
Для рівномірного розподілу ресурсів каналу між усіма комп'ютерами при роботі через локальну мережу необхідно обмежити швидкість інтернету. Це дозволить уникнути перенапруги каналу і забезпечити комфортний серфінг всім комп'ютерам мережі. Для обмеження швидкості можна скористатися спеціалізованими утилітами.
Вам знадобиться
  • - Утиліта Tmeter.
Інструкція
1
Однією з найбільш популярних програм для роботи з трафіком є Tmeter. Крім звичайних інструментів обмеження швидкості і установки лімітів по трафіку, програма може збирати безліч статистичних даних, вести облік переданих пакетів і управляти групами IP-адрес.
2
Перейдіть на офіційний сайт утиліти Tmeter і скачайте її за допомогою кнопки «Завантажити» в центральній частині сторінки. Утиліта абсолютно безкоштовна, якщо ви створюєте не більше 3 фільтрів інтернет-каналу.
3
Запустіть завантажений файл і зробіть установку, слідуючи інструкціям інсталятора. Після закінчення процедури запустіть програму, клікнувши на ярлику в меню «Пуск» або на що з'явилася іконці робочого столу.
4
Перед Ввведение швидкісних обмежень, необхідно визначити «Майстер-фільтр», який буде задавати зміну швидкості для інших фільтрів. Клікніть в лівій частині вікна по розділу «Конфігурація» - «Набір фільтрів». Для редагування параметрів натисніть на клавіші «Змінити». Для створення нового набору налаштувань клікніть «Додати».
5
У вікні опцій поставте галочку «Майстер-фільтр». Виділіть пункт «Включити обмеження швидкості», вкажіть числове значення, до якого ви хочете внести обмеження.
6
У будь-якому з фільтрів ви також можете вказати кілька умов, за яких швидкість буде обмежуватися. Для цього відкрийте параметри, перейдіть у вкладку «Обмеження швидкості і трафіку» і вкажіть зручні вам настройки. Ви можете виставити параметри, при яких швидкість на фільтрі повинна буде змінюватися.
Корисна порада
Існує безліч альтернативних програм, що дозволяють керувати швидкістю в локальній мережі. Серед великого переліку подібних утиліт можна вибрати як і невелику утиліту для ведення моніторингу, так і складні програмні пакети, здатні виконувати складні операції і більш тонко налаштовувати інтернет-канал.