Як знайти віддалений сервер.

Як показує практика, працюючи в інтернеті, ви можете зіткнутися з такою проблемою, яка видає наступний текст «неможливо знайти віддалений сервер ». Така проблема не дозволяє викачувати файли і не дає доступу до сайту. Повідомлення про подібну проблему з'являється і в комп'ютерних іграх. Вирішити це можна простими операціями.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма MasterServers
Інструкція
1
У таких випадках можете скористатися спеціальними програмами для пошуків віддаленого сервер а. Наприклад, скачайте і встановіть «MasterServers» собі на комп'ютер. Даний патч знаходить сервер и, необхідні для гри, особливо і для Counter-Strike. Отриманий файл «MasterServers.vdf» занесіть в папку, де зберігаються компоненти гри. Наприклад, шлях до файлу може виглядати ось так: «C: GamesCounter-Strike 1.6platformconfigMasterServers.vdf». За MasterServers.vdf натисніть правою кнопкою миші. Відкриється вікно, де знайдіть розділ «Властивості». Натисніть на нього мишкою. Далі знову відкриється вікно, де виберіть пункт «Атрибути». У тому полі, де написано «Тільки читання», поставте галочку. Все готово, і тепер сервер и будуть знайдені.
2
Подібна програма є і для пошуку сервер ов для інших ігор, таких як Half-Life. «CS Scanner» при запуску виконує повну процедуру пошуку. Для цього є спеціальні кнопки «Сканер» і «Моніторинг». Знайдена інформація буде розміщена списком. Зайдіть в пункт «Налаштування» і задайте потрібні параметри програми. Крім того, ви можете прямо з програми «CS Scanner» запускати потрібні вам гри і грати в них.
3
Сервер для браузера можна теж знайти. Відкрийте мишкою «Internet Explorer». Зайдіть в меню з назвою «Сервіс», а потім природно в «Властивості оглядача». Виберіть пункт «Підключення». Натисніть кнопку «Налаштування LAN». Зазвичай там записані потрібні адреси проксі з номером порту. Запишіть їх або запам'ятайте, так як вони ще знадобляться. У пункті «FF» зайдіть в «Інструменти». Далі виберіть «Налаштування» і «Додатково». У вкладці «Мережа» натисніть кнопку «Налаштувати». Зайдіть у вкладку «Налаштувати параметри підключення вручну» Введіть туди адресу проксі і порт. Сервер буде знайдений і почне працювати.