Як зробити панель. Як зробити світло на пластиковій панелі.

У наші дні багато піклуються про економію електричної енергії. Розробкою різних систем, здатних утилізувати дешеві ресурси для отримання додаткових потужностей, займаються вчені в усьому світі. Але мало хто знає, що для використання такого безкоштовного джерела енергії, яким є сонячне світло, можна виготовити своїми силами спеціальну панель . Кілька таких панелей, підключених паралельно, можуть знайти застосування в домашньому господарстві.
Вам знадобиться
  • Електрична плитка, лист покрівельної міді, різак по металу, електродриль, електричний провід, мікроамперметр, дволітрова пластикова пляшка або скляна банка, вода, сіль
Інструкція
1
Виріжте з листа покрівельної міді квадрат або прямокутник, відповідний за розміром електричній плитці. Лист повинен бути повністю очищеним. Для видалення слідів корозії використовуйте електричну дриль і насадку з наждачним папером.
2
Покладіть вирізаний квадрат на електричну плитку і включіть її в мережу. «Готувати» мідну заготовку вам доведеться протягом півгодини або більше. У підсумку на аркуші повинен утворитися товстий шар оксиду міді.
3
Після того як оксид міді сформується, дайте листу повільно охолонути. Після охолодження чорний наліт буде відвалюватися пластівцями, оскільки оксид і власне мідь остигають з різною швидкістю.
4
Повністю остигнула мідь омийте під проточною водою, щоб прибрати найдрібніші частинки оксиду. Дійте при цьому акуратно, залишивши в цілості шар червоного оксиду міді, що утворився під дією спека.
5
З початкового листа міді виріжте ще один шматок такого ж розміру і форми. За допомогою електричних затискачів прикріпіть обидва мідних квадрата до внутрішньої частини скляної банки (пластикової пляшки з відрізаним верхом). Усередині ємності панелі не повинні стикатися. Підігніть панелі, щоб вони повторювали внутрішні вигини банки.
6
Приєднайте проводок, що йде від електричного затиску до позитивної клеми мікроампертметра, а сам затискач - до чистого мідному квадрату. Відповідно, до негативної клеми приєднаєте дріт від листа з шаром червоного оксиду міді.
7
Приготуйте соляний розчин, розмішавши дві-три столові ложки солі в гарячій воді з-під крана. Розчин повинен покривати тільки саму нижню частину мідних листів в банку. Затискачі повинні бути далеко від води і залишатися сухими.
8
Виготовлену таким чином сонячну панель поставте під промені сонця, і ви побачите, що стрілка вимірювального приладу стрибне вправо. Мета досягнута, панель сприймає сонячне світло і перетворює його в електричну енергію.Ізготовьте кілька таких панелей, з'єднайте їх паралельно і встановіть на даху дачного будиночка.