Як поміняти помпу. Як поміняти котел.

При виготовленні автономного опалення приватного будинку можливі різні варіанти. Опалювальні системи різняться в залежності від типу котла і систем циркуляції рідини. Вибір котла залежить від виду використовуваного палива. Найчастіше вибирають те, яке найбільш доступно і дешево в даній місцевості. Схеми ж опалення бувають з природною або примусовою циркуляцією теплоносія. При виборі другого варіанту, в схему опалення включається помпа з електроприводом.
Інструкція
1
Кілька слів про переваги та недоліки кожної з схем циркуляції. Опалення, працює за принципом природної циркуляції, найбільш просте. Адже в цьому випадку зі схеми йде одна ланка - насос, необхідний для циркуляції теплоносія. З іншого боку погіршується ККД системи, т.к. для проштовхування рідини по трубам затрачається теплова енергія котла, і час проходу тепла від котла до радіаторів збільшується. Крім того, для даної схеми труби для розводки потрібні більшого діаметра.
2
При примусової циркуляції швидкість руху теплоносія в мережі зростає за рахунок роботи відцентрового насоса, включеного в опалювальну схему. Значно знижується і металоємність, т.к. можна використовувати труби значно меншого діаметру. В результаті прискорення подачі теплоносія до нагрівальних елементів (батареям) зменшуються тепловтрати.
3
Переважно використовувати систему опалення з природною циркуляцією теплоносія і додатково включити в схему помпу з електроприводом, тобто зробити систему комбінованою. Перед котлом на зворотному трубопроводі (обратке) зробіть розводку з двома трубами і трьома запірними кранами. Кран №1 встановіть безпосередньо на обратке. В тому випадку, коли виникне необхідність в роботі відцентрового насоса, цей кран перекривається. Кран №2 ставте перед відцентровим насосом, кран №3 за насосом. При їх відкритому положенні теплоносій із системи через обратку подаватиметься в помпу , а з неї - в котел.
4
Система працює в режимі природної циркуляції при відкритому положенні крана №1 і закритому положенні крана №2. При закритому крані №1 і відкритих кранах №2 і №3 і включеному насосі, система працює в режимі примусової циркуляції. Для того щоб зняти помпу для проведення профілактичних або ремонтних робіт, перекрийте крани №2 і №3. Система продовжить роботу при відкритому крані №1 в режимі природної циркуляції.
Вакуумна помпа - це пристрій, який служить для лікування і профілактики сексуальних розладів у чоловіків. Ними користуються і для збільшення статевого органа: збільшення пеніса відбувається за рахунок різкого припливу крові до статевого члена під час його безпосередньої ерекції. Необхідно відзначити, що при тривалому використанні збільшується число клітин в тканини статевого органа.
Інструкція
1
Безпосередньо перед початком використання вакуумної помпи необхідно, з метою гігієни, ретельно промити спеціальну насадку і колбу теплою водою з рідким милом (воно для зручності, оскільки звичайним милом буде не комфортно). Потім підключіть до колби вакуумну грушу, а широким кінцем надіньте насадку на вільний кінець вакуумної колби, при цьому вузький кінець повинен бути заправлений всередину.
2
Для найбільш комфортного введення статевого органа всередину даної колби рекомендується змастити ущільнювальну насадку, приєднуйся до пеніса, лубрикантом на водорозчинній основі: він забезпечить досить легке ковзання. Також, для досягнення найкращого ефекту нанесіть спеціальні крему для збільшення припливу крові до члена, що сприяють посиленню ерекції. Все це можна купити в секс-шопі або в інтим-магазині.
3
Потім тримаєте колбу перпендикулярно до поверхні лобка і при цьому вводите статевий орган в отвір насадки. Але не забувайте про те, що на колбі може бути спеціальний клапан, який неодмінно повинен бути закритий, або отвір, який необхідно затиснути. Далі потрібно іншою рукою попрацювати з грушею і зробити кілька стиснень, щоб тим самим провести вакуумування колби, тримаючи при цьому тиск напору 30 секунд.
4
Потім натисніть на повітряний клапан і запустіть в колбу повітря, тримаючи його протягом 1 хвилини. Процедури по стисненню груші та запуску повітря повторіть приблизно 10-15 разів. Пам'ятайте, що себе змушувати ні в якому разі не треба, все має залежати від того, наскільки вам комфортно.
5
Далі слід відпустити затискуваний отвір або натиснути на повітряний клапан - запустити в колбу повітря. Необхідно тримати колбу з повітрям протягом 1 хвилини (до ослаблення ерекції, при цьому вона буває десь 10-15 разів).
6
І наостанок: слід пам'ятати, що вакуумна помпа застосовується ще й для викликання ерекції з метою довгого продовження статевого акту. В той момент, коли вакуумна помпа створить максимальну ерекцію, на підставу пеніса надаватися спеціальне ерекційне кільце.