Як відформатувати захищену флешку.

Флешка (Flash Drive) - дуже зручне місце зберігання інформації. Вона не займає багато місця. Її завжди можна носити з собою в кишені або маленькій дамській сумочці. На ній часто зберігається секретна інформація, захищена паролем. І що робити, якщо інформація більше не потрібна, а пароль не дає видалити дані? Викидати пристрій немає сенсу.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, флешка, програма AlcorMP
Інструкція
1
Для подібної ситуації є простий спосіб форматування захищеної флешки. Для цього, в першу чергу, потрібно встановити на комп'ютер програму AlcorMP. Вона досить поширена, тому в інтернеті не важко її знайти. Скачайте і встановіть цю програму. Намагайтеся встановлювати в системний локальний диск комп'ютера. Запустіть програму, і тільки потім вставте флешку в USB-порт, що знаходиться на задній панелі комп'ютера. Не використовуйте подовжувачі й порт на передній панелі. Можуть виникнути проблеми.
2
Якщо з'явилося повідомлення, що настройки виконані і флешку можна витягти, виконайте рекомендації та перезапустіть програму. В одному з вікон (їх 16) з'явиться інформація про вашому пристрої. Кліком по «Setup (S)» входимо в настройки. Програма запросить пароль. Нічого не вводьте, просто клікайте по «Ок». В пункті «Flesh Type» ви побачите виробника і дані мікросхеми пам'яті флешки. Тут міняти нічого не потрібно. Нижче в пункті «MP Setup» виберіть опцію «Speed optimize», щоб швидкість запису була вище. Перейдіть до закладки «Mode» і виберіть опцію «Pure Disk». Налаштуйте дані в наступній закладці «Information», поставивши прапорець навпроти «Fix Set», потім запишіть номер серії флешки в пункті SN.
3
Закладання «BadBlock» пропустіть, так як там нічого не потрібно міняти. Відкрийте останню закладку «Other» і в пункті «Support for other types of controller or not» виберіть тип контролера вашої флешки. Якщо його в списку немає, то нічого відзначати не потрібно. Натисніть кнопку «Ок». Форматування почалося. По його завершенні дані про флешку будуть написані зеленим кольором. Тепер закрийте програму (це обов'язково) і витягніть флешку . Новий пристрій готове до роботи. Таким чином, можна буде працювати з будь флешкою, головне дотримуватися всіх покрокові інструкції.
Флеш-накопіль - зручне маленьке пристрій, що дозволяє зберігати будь-яку інформацію. Але при підключенні до різних комп'ютерів на флешку може потрапити вірус, який неможливо видалити навіть за допомогою форматування.
Вам знадобиться
  • - флешка;
  • - комп'ютер;
  • - утиліта AlcorMP.
Інструкція
1
Якщо відформатувати флешку стандартними способами не виходить, перевірте, чи немає на ній маленького перемикача, що захищає її від записи. Дуже часто саме він є причиною неможливості форматування. Якщо він існує, встановіть режим запису та спробуйте провести процес форматування знову.
2
Якщо його немає, скачайте з інтернету спеціальну утиліту, що дозволяє проводити форматування пристроїв. Найпопулярніші з них: AlcorMP, Apacer Repair, JetFlash mFormat, HP USB Disk Storage Format Tool, HDDScan, UStorage Tools Transcend та інші. Найбільш діючою з них вважається утиліта AlcorMP.
3
Встановіть утиліту на ваш комп'ютер згідно з пропонованими програмою дій. Після установки вставте флеш-накопичувач в комп'ютер і запустіть утиліту.
4
У списку виберіть вашу флешку і натисніть Start у виниклому вікні. Таким чином запуститься процес форматування, по завершенню якого необхідно буде натиснути «Ок».
5
При форматуванні дуже важливо правильно вказати потрібну флешку, інакше можна втратити всі наявні дані на будь-якому іншому зазначеному пристрої. Найкраще відключити всі інші флешки перед запуском утиліти для форматування.
6
При бажанні можна поміняти настройки програми, зайшовши в меню утиліти і встановивши потрібні параметри.
7
По завершенню процесу форматування з флешки будуть видалені не тільки віруси, але і вся наявна на ній інформація. Тому перед початком форматування скопіюйте з неї всі потрібні дані.
8
Скористайтеся очищеної флешкою для подальшої роботи з інформацією.
9
Якщо відформатувати пристрій встановленої утилітою не вийшло, спробуйте використовувати аналогічним чином інші утиліти. Одна з них обов'язково підійде.