Як відрегулювати АКПП.

Процес регулювання АКПП - це налаштування плавності перемикання зниженою і підвищеною передачі. Таке регулювання досягається за допомогою зменшення або збільшення довжини троса коробки передач, а також положенням дросельної заслінки.
Інструкція
1
Увімкніть запалювання і подивіться на панель приладів. Якщо лампочка CHEK не горить і не показує несправностей, то відкрийте капот і перевірте TPS (датчик положення дросельної заслінки). Опустіть наполегливий гвинт, підніміть заслінку до упору і різко відпустіть. У відповідь ви почуєте клацання, який говорить про те, що заслінка вдарилася об упор. Підкрутіть наполегливий гвинт і знову клацніть заслінкою, намагайтеся зловити момент, коли заслінка припинить «закушувати».
2
Відпустіть гвинти і підключіть мультиметр до контакту холостого ходу (IDL), який розташовується зазвичай на роз'ємі TPS другий зверху чи знизу. Вставте щуп товщиною «N» між наполегливим гвинтом і дросельної заслінки. Акуратно поверніть датчик і добийтеся того, щоб при відкритті заслінки стрілка приладу починала рухатися - це і є початок відсічення холостого ходу. Зафіксуйте гвинти.
3
Огляньте двигун, якщо там є байпасний гвинт регулювання холостого ходу, то просто покрутіть його в ту чи іншу сторону. Якщо такого гвинта немає, то у мотора присутній спеціальний регулятор, який знаходиться внизу блоку заслінки. Для його налаштування підкрутіть два гвинти, розташованих на ньому.
4
Відрегулюйте трос АКПП . Для цього перевірте, надітий чи повністю чохол троса на металеве потовщення. М'якість перемикання досягається подовженням довжини троса, для цього необхідно одну гайку відкрутити, а іншу навпаки, закрутити. Для збільшення жорсткості виконайте зворотну операцію з гайками, що призведе до зменшення довжини.
5
Перевірте, як працює «кік-даун». Для цього наберіть швидкість близько 50 км/год і різко натисніть педаль газу до упору. Подивіться, як поведе себе АКПП і машина в цілому. При правильному налаштуванні обороти швидко зростуть, автомобіль «присяде» і різко рвонеться вперед. Тримайте педаль, коробка передач сама повинна переключитися з зниженої передачі на підвищену. Якщо ви вибрали неправильну довжину троса, то двигун просто буде набирати обертів, а АКПП мовчатиме.