Як перемотати генератор. на генератор наматалась ганчірка на калині що робити.

Перемотка генератора необхідна для того, щоб відновити його нормальну роботу. Обмотка може згоріти внаслідок забруднення і виходу з стоячи ізоляції. Дану процедуру можна виконати і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Дістаньте статор генератора , обмотка знаходиться на ньому. Покладіть статор на негорючу поверхню, наприклад, на цеглу або металеву поверхню. Підпаліть стару ізоляцію, не бійтеся, це не погіршить магнітних властивостей, і не зіпсує залізо. Попередньо виміряйте довжину виступаючих частин, тому що для деяких генераторів це критично - ж не забереться в корпус.
2
Порахуйте кількість витків, замалюйте схему намотування і відзначте на статорі, де починаються і закінчуються висновки обмоток. Ретельно очистіть статор сталевий щіткою від забруднень і підготуйте його під намотування. Придбайте синтофлекс, який є відмінним ізоляційним матеріалом, він дуже міцний і не перерубувати на згинах.
3
Зробіть ізоляційні прокладки, які будуть виступати на 3-4 мм з кожного боку паза. Намотайте половину витків однієї фази і продовжите процес намотування в іншому напрямку, щоб перекрити порожні лобові частини. Виконавши таким чином одну фазу, позначте її кінець. Також намотайте і інші дві фази, стежачи за тим, щоб початку і кінці обмоток були достатньої довжини.
4
Акуратно закладіть пази, укладіть в них ті частини прокладок, які виступають назовні. Перевірте щоб нічого не виступало за межі заліза всередині. Приміряйте статор в кришки генератора . Уважно подивіться, чи немає де торкання обмотки і корпусу. Якщо такий дефект має місце, то прийміть заходи по його усуненню.
5
З'єднайте і пропоїти висновки обмоток. Ретельно заізоліруйте їх і перевірте на наявність короткого замикання між фазами, якщо воно має місце, то зробіть додаткову ізоляцію в місці контакту. Занурте статор в спеціальний ізоляційний просочувальний лак. Після цього висушіть його, помістивши всередину лампочку, або в духовці на малому вогні. Проведіть установку статора в генератор.
Генератор є одним з найважливіших пристроїв в автомобілі. Причина частих поломок генератора криється в тому, що він є однією з найбільш активно навантажуються деталей автомобіля. Незважаючи на те, що ознаки поломки генератора однакові для всіх автомобілів, процес розбирання і ремонту генератора може відрізнятися в залежності від моделей та об'єму двигуна.
Інструкція
1
Перевірте натяг клинового ременя генератораДля цього необхідно сильно натиснути пальцем на ремінь. Якщо ремінь прогинається більше ніж на 5 мм - його необхідно натягнути або замінити. Для збільшення натягу ременя необхідно послабити фіксуючі гвинти, відсунути генератор від двигуна і знову закріпити гвинти. Якщо на ремені є тріщини і злами - його слід замінити.
2
Перед початком розбирання генератора рекомендується зазначити взаємне положення кришок і муздрамтеатру статора. Відкрутіть гвинти, що фіксують задню кришку генератора. Акуратно роз'єднаєте половинки. У передній частині генератора залишиться ротор, в задній кришці - статор і преобразующе-керуючі компоненти.
3
Отвинтите гайки, що фіксують кінці обмоток статора. Відкрутіть гвинти, що кріплять щітковий вузол і регулятор напруги. Вивчіть стан щіток. Якщо щітки виступають з щіткотримача менш ніж на 5 мм - замініть їх. Відпаяти з'єднувальні дроти. При необхідності відполіруйте контактна кільце, перевірте силу пружин і зачистите поверхню контактів. Встановіть нові щітки і переконайтеся в тому, що вони вільно рухаються в утримувачі. Припаяйте дроти. Слід пам'ятати, що перед тим як встановити регулятор з новим щіткотримачем, необхідно ретельно очистити гніздо щеткодержателя від вугільного пилу.
4
Відкрутіть гайки, що фіксують діодний міст. Вийміть діодний міст. У разі якщо сталевий контакт, котрий поєднує регулятор напруги з доданими мостом, сильно проржавів і не від'єднується від регулятора, витягніть регулятор разом з мостом. Потім від'єднайте деталі. Перевірте діодний міст. При необхідності замініть діоди.
5
Перевірте замикання обмоток стартора на масу.
6
Виконайте перевірку опору між кінцями обмоток.
7
Перевірте обмотку ротора на відповідність номінальним опору та на замикання на корпус.