Як обмежити доступ до моїх файлів.

Можливість зробити свої файли приватними, чи не доступні стороннім дуже важлива для багатьох користувачів комп'ютера. Відгородити важливу для вас інформацію від небажаних очей можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Клієнт управління правами Windows
Інструкція
1
По-перше, файли, доступ до яких ви хочете обмежити, можна зробити прихованими. Тоді в разі відповідних налаштувань сторонній користувач не зможе їх увідеть.Для того, щоб зробити файл прихованим, необхідно натиснути на значок файлу правою кнопкою мишки, у випадаючому меню вибрати категорію «Властивості». У вікні знайдіть пункт «Прихований» і поставте навпроти нього галочку. Потім натисніть кнопку «Застосувати». Ваш файл стане прихованим.
2
Ваш файл все одно може продовжувати бути видно в меню «Мого комп'ютера». У цьому випадку виберіть у верхній панелі меню пункт «Сервіс», у випадаючому списку виберіть категорію «Властивості папки». Відкриється однойменне вікно, в якому потрібно відкрити вкладку «Вид» і далі в категорії «Приховані файли і папки» виділити пункт «Не показувати приховані файли і папки», після чого натиснути кнопку «Застосувати». Знаходиться поряд пункт «Показувати приховані файли і папки» дасть вам можливість бачити ваш файл, якщо ви захочете до нього обратіться.Точно так само можна приховати і всю папку, в якій знаходиться файл, доступ до якого ви хочете обмежити.
3
Деякі програми, зокрема Microsoft Office, дозволяють обмежити дозвіл на доступ до файлу шляхом публікації ліцензії. Цей досить складний механізм вимагає установки Клієнта управління правами Windows.