Як подплетать дреди.

Для догляду за модними сьогодні дредами потрібно менше часу, ніж для інших зачісок. Однак це не означає, що за дредами не треба доглядати зовсім. Найчастіше потрібно подплетать дреди . Для цього не обов'язково йти в салон - можна зробити це самостійно.
Вам знадобиться
  • в'язальний гачок, бджолиний віск
Інструкція
1
Якщо вам потрібно підплести вибилися волосся, то починайте зверху і поступово рухайтеся вниз. Подплетайте волосся завжди в одному напрямку. Приготуйте звичайний гачок для в'язання. Візьміть пасмо в руку, зберіть волосся навколо неї, просмикніть гачок крізь дреди.
2
Намотайте пасмо на в'язальний гачок два-три рази і протягніть її крізь дреди. Довгою пасмом можете просто обмотати дреди. Акуратно протягуйте вибиваються пасма, поки не будете задоволені результатом.
3
Якщо ви хочете підплести кінці, то просуньте гачок крізь кінчик обраного дреди, зачепите їм прядку волосся і витягніть її з іншого боку. Повторюйте ці дії, поки не вплете все волосся. При правильному виконанні процедури ви отримаєте закруглений дреди.
4
Якщо ваші волосся відросло і збилися біля коріння, ви також можете підплести їх. Виберіть дреди і потріть його, щоб вийшла пружна подушечка між пальцями і головою. Загорніть дреди у коренів в одну сторону, а ті волосся, які вибилися - в іншу сторону. Просмикніть гачок в дреди у напрямку зверху вниз і протягніть потрібну пасмо. Проплітаючи цієї прядкою подушечку, яку ви отримали в результаті тертя на початку процедури
5
Якщо ви хочете, щоб подплетаемий дреди став більш круглим і щільним, використовуйте техніку провертання. Знайдіть найдовшу прядку волосся поруч з дредами. Зробіть прядку максимально тонкою. Використовуючи гачок (а можна і просто пальцями), зробіть дірочку між обраної прядкою волосся і дреди. Візьміть дреди і протягніть його в дірочку, обмотуючи обраний дреди, який стане товстеньким і щільним. Якщо спочатку дреди билс делан погано, то використовуйте не одну, а кілька таких петель, починаючи з найдовшою. Для більш надійного результату закріпіть кінчик дреди за допомогою бджолиного воску.
Дреди - це не просто заплутане волосся. Такий ефект згорнутих пасом досягається за допомогою спеціальної техніки плетіння - звалювання волосся. Правильно сформовані дреди з часом після кількох корекцій самі починають закручуватися і плести їх заново не потрібно.
Вам знадобиться
  • - металева гребінець з відстанню між зубцями 2 мм;
  • - гумки для волосся;
  • - віск або мед.
Інструкція
1
Отрастите волосся хоча б до 15 см, так як після закрутки дредів довжина волосся зменшиться на третину. За бажанням подовжите волосся штучними пасмами або кольоровою вовною, повстю, стрічками. За добу до початку плетіння дредів вимийте голову милом без кондиціонера, щоб волосся було простіше заплутувати.
2
Розділіть волосся на пасма. Повинні вийти квадратні ділянки розміром 1,5 на 1,5 см, товщиною з вказівний палець. Уважно стежте, щоб волосся з кожного ділянки не потрапили в сусідній, інакше згодом дреди зростуться біля коріння. Скріпіть кожен пучок гумкою для волосся. Скільки хвостів ви отримали, стільки і буде у вас дредів. Оптимальна кількість - від 20 до 50 штук.
3
Інтенсивно начешіть кожне пасмо від кінчиків волосся до коренів. Приділіть цьому процесу кілька годин. Начесиваете волосся до тих пір, поки гребінець не буде проходити крізь волосся. Чим краще сплутаються волосся, тим якісніше вийдуть дреди.
4
Закручуйте кожен пучок, натираючи волосся між долонями. Кожна пасмо вже повинна прийняти форму дреди. Беріться за формування округлених кінчиків дредів. Візьміть гумку для волосся. Захоплюйте кожен кінчик дредів, тягніть його і начесиваете якомога ретельніше. Закрутіть вільний кінець кожного дреди і туго затягніть його гумкою на відстані 1 см від кінчика.
5
Візьміть на руку трохи меду або воску і змащуйте кожен дреди від коренів до кінчиків. Меду не повинно бути багато, інакше дреди злипнутися. У цьому випадку промийте голову теплою водою.
6
Зніміть гумки для волосся через 2 тижні, коли дреди візьмуть остаточну форму. Протягом цього часу збивайте дреди - хоча б раз на день інтенсивно скатуйте все дреди по одному разу. Постійно стежте за вибівшіміся волоссям, подплетайте їх біля коріння, волосся мийте тільки милом.