Як дати оголошення про продаж автомобіля.

Ви вже досить довго їздите на своєму старенькому автомобілі? Накопичили грошей і хочете взяти собі щось краще? А може зовсім зважилися пересісти на двоколісний техніку: на велосипед або мотоцикл? Може постала необхідність гострої потреби грошей? В принципі не так важливо, якого роду у вас проблема. Так от, щоб її вирішити, для початку треба продати вашу стару машину. Щоб це зробити, треба подати оголошення про продажу. Виникає питання - як це зробити?
Інструкція
1
Процес продажу вживаного автомобіля досить складний і трудомісткий, який вимагає серйозного підходу при складанні рекламного оголошення і забирає багато часу і фізичних сил. Так от, щоб скоротити ваші зусилля по продажу машини до мінімуму вам потрібно не тільки вказати основні характеристики транспортного засобу, але і якось привернути потенційного покупця, щоб він звернув свій погляд саме на вашу пропозицію.
2
Постарайтеся вказати якомога більше даних про автомобіль, запчастинах досить коротко і лаконічно, але в той же час максимально доступно і дохідливо. Адже як казав класик: «Стислість - сестра таланту».
3
Однак подача оголошення про продажу автомобіля , ще не стовідсотковий гарант успішної операції. Величезну роль відіграє правильність складання оголошення. У ньому має бути якомога менше скорочень і не повинно бути орфографічних помилок.
4
В цілому оголошення можна розмістити в газеті, на телебаченні, на радіо, на паркані, зрештою, або зовсім залишити контактний телефон з підписом «продам» на самому транспортному засобі. Але, мабуть, найбільш дієвим способом, буде подача безкоштовного оголошення на просторах інтернету, адже він є зараз майже в кожному будинку і охоплює набагато більшу аудиторію ніж преса або телебачення.
5
Для подачі оголошення в інтернеті вам буде потрібно працююча електронна пошта та фото вашого автомобіля . Потім ви заповнюєте відповідні графи. Наприклад, марка, модель. Пропонована вами ціна. Рік випуску. Тип кузова. Пробіг. Об'єм двигуна. Тип коробки передач. Паливо, на якому працює двигун. І нарешті, наявність або відсутність додаткових опцій: шкіряний салон, тонування, кондиціонер, гідропідсилювач керма, парктронік і так далі.