Як оформити зал до весілля. Як прикрасити зал на весілля.

Весільний прийом - радісне і незабутня подія для молодят і дуже важливо красиво і зі смаком оформити весільний зал для прийому гостей. Одного разу зіткнувшись з цим завданням, у вас ніколи більше не виникатиме запитань про те, як прикрасити весільний зал .
Інструкція
1
Як тільки призначена дата весільної церемонії, закохана пара починає готуватися до прийому. Весільний прийом - важливе торжество, яке дає можливість молодятам приділити увагу персонально кожному гостю. На щастя, існує величезна кількість ідей, як оформити весільний зал . Вибравши місце для проведення прийому, ви можете сміливо приступати до оформлення зал а.
2
Поради щодо оформлення весільного зал а, при мінімумі затрат.Торжественний вид будь-якому приміщенню додадуть майстерно оформлені шовкові та оксамитові стрічки різних кольорів.
3
Також зал для прийому гостей можна прикрасити різнокольоровими повітряними кулями.
4
Деякі пари вважають за краще прикрашати зал фотографіями дітей, улюблених тварин або фотографіями, на яких відображені значущі дати молодят.
5
Прекрасної ідеєю буде прикраса зал а невеликими кімнатними деревами, квітами або чагарниками. Вони освіжать атмосферу і зроблять приміщення більш затишним і домашнім.
6
Прикраса весільного зал а живими квітами також не менш приваблива ідея. Зазвичай маленькі і великі букети квітів ставляться в вази.
7
Не можна забувати про прикрасу входу в весільний зал , з зовнішньої і внутрішньої сторони, щоб підняти настрій молодятам та гостям. Ви можете використовувати різні антикварні речі, а також свічки для прикраси зал а. Поставте по обидва боки від входу в приміщення вази з квітами, матові або прозорі скульптури.
8
Стеля можна прикрасити стрічками і тасьмою різних кольорів.
9
Необхідно звернути увагу на освітленість орендованого вами приміщення. Незвичайна комбінація кольору і світла може надати чарівний вигляд будь-якому зал у.
10
Оформлення весільного стола.Стол для молодят повинен бути оформлений зі смаком, так як саме він займає центральне місце в зал е. За ним будуть сидіти молодята і від того, як він оформлений, багато в чому залежить настрій всіх присутніх у зал е. Ви можете прикрасити центральну частину столу красивими квітами, щоб внести атмосферу свята і щастя.
11
Іншим оригінальним рішенням, буде поставити на стіл вазу з штучними квітами, а з боків великі білі свічки. Поставте на стіл незвичайної форми вази під цукерки та фрукти. Приголомшливий ефект, який приверне увагу навіть самого розсіяного гостя, додадуть незвично розкладені на столі молодят пелюстки живих троянд.
12
Весільний торт завжди привертає увагу гостей. Прикрасьте торт бутонами червоних квітів або фарфоровими фігурками молодят, щоб надати йому більш елегантний вигляд.
13
Нехай ваші творчі ідеї по прикрасі весільного зал а приємно здивують ваших гостей і залишать в серцях прекрасні спогади.