Як зробити відблиски.

Незважаючи на те, що зробити красиві і реалістичні відблиски в програмі Adobe Photoshop вкрай просто, цей ефект дозволяє досягти вражаючих результатів. Блик на фотографії - це відмінна прикраса, яке може створювати настрій і привертати увагу глядача до тих моментів, які потрібні фотографу.
Вам знадобиться
  • Інструменти: Adobe Photoshop CS2 або вище
Інструкція
1
Відкрийте в редакторі вихідне зображення. В меню «Файл» перейдіть до "Відкрити" і знайдіть зображення через провідник.
2
Відблиски в Photoshop, зручно створювати за допомогою спеціального фільтра. Зайдіть в меню «Фільтр», потім розкрийте підміню «Рендеринг» і виберіть «Блик». Відкриється вікно для встановлення його тип, яскравість і розташування. Доступні чотири типи відблисків, які тісно пов'язані з типом об'єктиву віртуальної фотокамери (щоб побачити, чим вони відрізняються один від одного, заздалегідь поекспериментуйте на іншому фото). Яскравість відблиску задається у відсотках, при цьому за 100% береться стандартний відблиск за замовчуванням. Розташування відблиску можна визначити у вікні попереднього - просто натисніть мишею в те місце, де передбачається розмістити блік.Настройте вищеописані параметри і натисніть "ОК". Відразу після цього скасуйте застосування відблиску. В меню «Редагування» натисніть на «Скасувати відблиск».
3
Створіть новий шар. На палітрі шарів натисніть кнопку, відзначену синім колом, або в меню «Шари» виберіть «Новий», а потім «Шар». Потім виберіть на палітрі інструментів «Заливка» - інструмент, іконка якого нагадує відерце з фарбою. Виберіть чорний колір і клацніть в межах зображення. Після цього зображення стане повністю чорним.
4
Поверніться до меню «Фільтр». На цей раз вам достатньо натиснути на «Блик» - саму верхню строчку в меню, оскільки програма запам'ятала всі налаштування останнього застосованого фільтра. Спочатку відблиск з'явиться на чорному тлі. Потім на палітрі шарів поставте тип накладення для шару «Перекриття». Чорний колір зникне, а на зображенні з'явитися красивий реалістичний блік.Еслі вам потрібно розмістити на фотографії не один, а кілька відблисків, повторіть кроки №№ 2-4 для кожного з них.
5
При необхідності відрегулюйте параметри відблисків, такі як розмір, яскравість, колірний тон, насиченість та ін. Щоб отримати доступ до всіх цих налаштувань, розкрийте меню «Редагування» і виберіть «Корекція» .Ви також можете пересунути кожен з відблисків , щоб спозиционировать їх більш точно. Для цього виберіть потрібний шар і скористайтеся інструментом «Переміщення», який можна знайти у верхній частині палітри інструментів.
Корисна порада
Примітка: якщо ви не впевнені, де саме мають розташовуватися відблиски на вашому фото, візьміть будь-який схожий предмет (або предмети) і освітите їх лампою або ліхтариком. Потім просто повторіть всі відблиски на фотографії. Таким чином ви зможете точно і достовірно передати гру світла на предметах, що позитивно позначиться на реалістичності кінцевого результату.