Як зробити гарне відео.

В інтернеті дуже велика кількість найрізноманітніших відео. Всі вони на будь-яку тематику, різної якості. Ось у деяких користувачів виникає бажання самому створити відео. Це зробити не так вже й складно. Однак потрібно налаштувати певні параметри на комп'ютері, а також завантажити відповідне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Sony Vegas
Інструкція
1
Оригінальне і красиве відео можна зробити зі своїх особистих фотографій або красивих картинок. Для цього вам знадобиться спеціальна програма Sony Vegas. З її допомогою ви зможете створити відео. Запустіть програму на своєму комп'ютері. Ознайомтеся попередньо з інтерфейсом. Для того щоб відкрити потрібні файли, подивіться в ліву частину Sony Vegas. Там ви побачите папки, які зберігаються на вашому комп'ютері. Клацніть на папці і виберіть цікавить файл. Перетягніть його в нижню частину віконця даного редактора. Ваша картинка стане частиною відео фрагмента. Його довжина за замовчуванням складе 4с. Щоб задати довжину кадру, просто розтягуйте або стискайте його. В програмі Sony Vegas в лівій частині є різні настройки. При бажанні можете їх налаштувати.
2
Все картинки або фотографії по черзі перетягуйте так, щоб вони розташувалися в одну доріжку. Можете тепер додати красиву музику. Це робиться аналогічно, як з фотографіями. У лівій частині знайдіть потрібну пісню. Потім просто перетягніть її у вікно даного редактора. Повинна з'явитися нова доріжка. Вона буде поділена на два канали. Увімкніть програвання відео. Зліва налаштуйте потрібну гучність. Щоб відео файл був красивіше, зробіть ефекти. Їх можна вставити між картинками. Для цього сумістите краї двох файлів, наклавши їх один на одного. На місці з'єднання будуть криві. Можете спробувати прирівняти доріжку з піснею до доріжки з картинкою. Переходи з ефектом можете ставити будь-де. Ефекти можуть бути будь-які. Зайдіть в розділ «Переходи» і там перегляньте, які є варіанти.
3
Те, що вам сподобається, перетягніть мишкою на місце, де з'єднуються картинки. Пожвавите ваше відео. Знайдіть опцію під назвою «Панорама». Клацніть на неї, і ви побачите вікно, де розташовані настройки. Налаштуйте початок слайда і кінець. Направте ваш курсор на початок шкали з часом. З'явиться ромбик. Фокус можете міняти за вашим бажанням. Закрийте вікно. З'явиться ефект руху. Такі настройки можете зробити для всіх картинок. Можете додати до слайдів і текст. Для цього є спеціальна вкладка «Генератор даних». Перетягніть вибраний фрагмент на картинку і пробуйте експериментувати. З досвідом ви зробите дуже красиве відео. Проект збережіть в форматі * .avi.