Як купити номер телефону.

Якщо ви ніколи замислювалися над тим, що кількість телефонних номерів скоро зрівняється із чисельністю населення на Землі. І постає таке питання: як стати помітним серед такої кількості номерів ? На це запитання є відповідь і дуже простий: ви можете купити «красивий номер». Такі номери дуже швидко запам'ятовуються. Вони легкі для сприйняття на листівці, в рекламі, на візитці.
Інструкція
1
Виберіть красивий номер для свого бізнесу, особливо, якщо ви працюєте в мережі або є керівником. Такі номери у керівництва вказують на їх статус, підтримують діловий імідж, як для потенційних партнерів, так і для клієнтів організації.
2
Якщо хочете використовувати красивий номер для рекламних цілей, то купите федеральний, так як коштує він недорого, хороший зв'язок з будь-якого регіону країни гарантована, відсутній складні для запам'ятовування коди. Це цінно для тих, хто телефонує на «красивий» федеральний номер з іншої області країни.
3
Крім усього іншого, ви можете підібрати що подобалися вам поєднання цифр і купити номер телефону не тільки у стільникових операторів зв'язку, але і онлайн-магазинах, і відразу ж вам буде надана можливість підключення до вигідного для вас тарифу будь-якого оператора зв'язку.
Зверніть увагу
Придбання телефонного номера накладає на вас певну відповідальність, а саме уважніше ставиться до оплати заборгованості по ньому. Пам'ятайте, що умови оплати таких номерів декілька жорсткіше, ніж у звичайних. Такі номери в попиті, тому оператору вигідніше знову продати його, ніж чекати надходження ваших грошей. Ціни на гарні номери залежатимуть від оператора, прямий чи номер або федеральний, а також від ступеня запам'ятовуваності і як часто повторюються цифри. Безкоштовно надаються номери на конкретних тарифах як бонус клієнту - дізнавайтеся у оператора, в іншому випадку будьте готові заплатити до декількох сотень тисяч рублів.