Як відправити на стільниковий повідомлення.

Якщо ви хочете передати важливу інформацію людині, яка зараз з яких-небудь причин не може прийняти дзвінок, то перешліть необхідні відомості в текстовому повідомленні, яке прийде адресату прямо на стільниковий телефон. Отримане послання можна прочитати в будь-який зручний момент, не заважаючи оточуючим своїми розмовами і не відволікаючись від роботи або навчання. Для відправки такого повідомлення потрібен стільниковий телефон або інтернет.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон або інтернет.
Інструкція
1
Щоб відправити повідомлення на другий стільниковий телефон увійдіть в меню свого мобільного телефону і виберіть пункт «Повідомлення».
2
Потім виберіть «Створити» або «Нове повідомлення ». Після цього перед вами з'явиться форма для внесення даних до повідомлення .
3
У верхньому полі біля напису «Кому» вкажіть 11-значний номер адресата, користуючись кнопками телефону. Потім за допомогою центральної клавіші, джойстика або торкання екрана перемістіть курсор в нижню частину форми.
4
Введіть текст повідомлення, використовуючи кнопки телефону, на яких крім цифр є ще й букви, нанесені більш дрібним шрифтом. Швидкі натискання на клавішу дозволяють вибрати потрібну букву або цифру із символів, зображених на кнопці. Повторне натискання на цю ж кнопку або вибір іншої клавіші дозволяють набрати наступний символ.
5
Для того щоб зробити пробіл між словами, натисніть клавішу «0». Щоб стерти набрані помилково символи використовуйте кнопку, яка знаходиться на більшості телефонів праворуч під екраном.
6
Якщо ви хочете поставити крапку чи кому, то для вибору потрібного символу натискайте кілька разів клавішу «1».
7
Після того, як ви закінчите набір повідомлення, виберіть команду «Відправити повідомлення » або просто натисніть «Відправити», якщо такий напис є в меню форми введення інформації в повідомлення .
8
Якщо у вас на рахунку недостатньо коштів для відправки SMS, ви можете відправити повідомлення на телефон з інтернету. На сайтах стільникових операторів є спеціальний розділ, що дозволяє відправляти текстові повідомлення абонентам цієї мережі.
9
Для відправки повідомлення з інтернету, зайдіть на сайт оператора, який обслуговує адресата повідомлення. Знайдіть розділ, де можна безкоштовно відправити SMS.
10
У верхньому полі з'явилася перед вами форми введіть номер абонента в 10-значному форматі, а в нижньому - текст, який потрібно відправити. Якщо потрібно, введіть спеціальний код - набір символів, за допомогою якого виробляється перевірка. Натисніть кнопку «Відправити повідомлення ».