Як утеплити двигун автомобіля.

Проблема збереження теплової енергії двигуна в зимовий час найчастіше виникає перед працівниками різних офісів, що добираються до місця своєї діяльності на особистому транспорті. Простояла машина в сильний мороз протягом декількох годин може просто не завестися через переохолодження.
Вам знадобиться
  • - теплоізоляційний матеріал - 3 кв.м.
Інструкція
1
Придбання подкапотного утеплювача для конкретної моделі якого-небудь автомобіля - завдання непросте і витратна по коштах. У зв'язку з чим багато власників машин в середній смузі Росії змушені клеїти теплоізоляцію в моторному відсіку самостійно.
2
З цією метою у підприємства, що реалізує будівельні товари, набувається теплоізоляційний матеріал, який нічим не поступається за фізичними параметрами автомобільним аналогам, зате кратно виграє у вартості.
3
Найпоширенішим будівельним теплоізолятором, застосовуваним автомобілістами, є фольгований «Пенофол», який виготовляється за технологією, ідентичною при виробництві аналогічних товарів, що використовуються для обклеювання машин.
4
Технологія утеплення підкапотного простору не вимагає володіння спеціальними навичками, і впоратися з подібним завданням самостійно під силу кожному автовласнику. Спочатку з газет вирізаються лекала місць, на які планується наклеювати «Пенофол» або матеріал іншого виробника.
5
Потім по шаблонах робляться викрійки, з внутрішньої сторони утеплювача видаляється захисна плівка, і він наклеюється на заздалегідь підготовлені (знежирені) місця. Досить витратити півтори години особистого часу, і проблема збереження тепла двигуном буде вирішена.