Як приготувати роли на дому. Як приготувати рис для ролів.

Готувати роли в домашніх умовах тепер може кожен. Всі складові знайдуться в будь-якому магазині. Проте, власноруч приготовлені роли сильно відрізняються за видом і смаком від ресторанних. Вся справа в вправності і знанні декількох простих, але основоположних правилах приготування.
Інструкція
1
Дивовижне японське блюдо - роли (макі) заволоділо увагою споживачів відносно недавно. І якщо раніше ласувати ними можна було тільки в ресторанах, то тепер можливе приготування на дому. Головне правильно приготувати рис до роллам, саме в ньому весь секрет рецепта.
2
Промийте рис 10-12 разів, так щоб вода стала прозорою. При цьому можна акуратно віджимати його рукою, щоб крохмаль легше отшелушивающиеся. Залийте рис холодною водою і доведіть до кипіння, потім зменшіть температуру. Нехай вода повністю випарується (13 хвилин). Рис повинен бути розсипчастим, що не липким. Приберіть рис з плити, дайте йому охолонути. Приготуйте соус шляхом змішування рисового оцту, солі і цукру. Отриманою сумішшю полийте рис і акуратно перемішайте лопаткою, перекладаючи купки рису з місця на место.Теперь ваш головний інгредієнт готовий!
3
Тепер розглянемо приготування трьох видів роллов.Макі - маленькі роли (2,5 см), рис знаходиться внутрі.Поломайте листик норі на дві частини. Одну половинку відкладіть, а другу покладіть гладкою стороною вниз на рогожу. Візьміть колобок рису в долоньку, розмістіть його по центру і акуратно розімніть по листу. З протилежного від вас кінця норі залиште смужку шириною 1-2 см вільної від рису. Вона потрібна для заклеювання рулетика. Шар рису повинен бути в товщину 6-8 мм. Проведіть пальцем з васабі уздовж аркуша норі.Начінку з морепродуктів і овочів наріжте тонкою соломкою і викладайте рядочком один за одним. Повинна вийти майданчик з брусків в один шар. Тепер сумістите край норі і циновки. Пальчиками притримуйте начинку, а рогожу повільно піднімайте вгору, при цьому нахиляйте край вперед. Тобто закругляйте норі. Робіть так до тих пір, поки не упретеся в протилежний край, а вся начинка виявиться всередині. За допомогою циновки подомной рол ще сильніше, щоб вивільнилася смужка норі без рису. Заклейте рол шляхом прокатування і трохи стисніть його. Начинка повинні бути щільно упакована. Розріжте рулет спочатку на дві половини. Потім вирівняйте їх і розділіть на 2 або 3 частини, в залежності від розміру ролів.
4
Футо маки - великі роли (5 см), рис знаходиться внутрі.Футо маки готуються аналогічно маки, різниця в тому, що потрібно брати цілий лист норі, шар рису повинен бути вже 9-11 мм. І начинку можна урізноманітнити, покласти не два виду продуктів, а больше.Главное в приготуванні великих ролів не влаштовувати рулет по спіралі. Усередині повинна бути тільки начинка. Тому розраховуйте на більшу кількість інгредієнтів.
5
Урі маки - відкриті роли, рис розташований снаружі.Обверніте рогожу плівкою. Покладіть половинку норі гладкою стороною вниз, зробіть шар рису, залишимо відкриту смужку. Акуратно переверніть норі, змастіть по середині васабі. Викладіть начинку і змотуйте рулетик. Рис можна змішати з кунжутним семечкамі.В основному відкриті роли готуються точно так же, як закриті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-1AiWbZdyTg
Корисна порада
До роллам подається соус, васабі та імбир. Маринований імбир використовується для "очищення" від смакових відчуттів, щоб краще відчути смак.