Як визначити високий тиск. Як визначити високий або низький тиск.

Система харчування дизельних двигунів Common Rail розділена на два ступені: низьке і високе тиск . І якщо перша призначена для безперебійної подачі солярки до ТНВД, то від функціонування другої залежить запуск і робота мотора.
Вам знадобиться
  • - вольтметр,
  • - адаптер зі сканером,
  • - манометр на 1450 атм.
Інструкція
1
Від кінцевої точки низького починається лінія високого тиску, що складається з: - паливного насоса високого тиску (ТНВД) з клапаном-відсікачем, - паливного акумулятора високого тиску (Тавди) з датчиком і клапаном-регулятором; - мотор-форсунок, підключаються електронним блоком управління (ЕБУ); - з'єднувальних трубок.
2
Дизельний двигун, на відміну від бензинового, дуже чутливий до моменту вприскування палива. Від правильності виставленого кута випередження запалювання залежать основні параметри роботи мотора (потужність, витрата солярки, ресурс). Зміна положення коленвала, при якому відбувається закриття клапанів ГРМ і впорскування палива в циліндр, хоча б на одну ризику до «+» або «-», помітно змінює «поведінку» силової установки.
3
Фахівці з паливної апаратури завжди з особливою відповідальністю підходили до установки ТНВД (паливний насос високого тиску), прискіпливо зіставляючи момент затяжки приводний муфти відповідно до кута початку впорскування. Система Common Rail звела нанівець всі зусилля мотористів, доручивши стежити за зазначеними параметрами електронному блоку управління силової установки.
4
Відтепер єдиним завданням при установці ТНВД в двигун є зчленування елементів приводний муфти. Але електроніка стежить не тільки за моментом упорскування, вона також стежить і за освітою високого тиску в паливному акумуляторі, на лівому торці якого закріплений відповідний датчик, який посилає сигнали ЕБУ.
5
Для перевірки працездатності системи живлення і визначення ступеня високого тиску необхідно проведення діагностики. Але що робити тим водіям, у кого мотор відмовився запускатися, а до електрика треба ще якимось чином добратися. Купувати сканер, який коштує від десяти тисяч рублів і вище, і возити його з собою? Або придбати манометр на півтори тисячі атмосфер, ціна якого не нижче адаптера, виточити перехідники і визначати за його допомогою високе тиск ?
6
Якщо вивчити уважно документацію по Common Rail, вихід все-таки знайдеться. Для визначення параметрів в Тавди досить приєднати вольтметр до червоному проводу датчика високого тиску, включити запалювання і прокрутити двигун стартером.В момент повороту ключа в положення «II» з червоного проводу повинен зніматися напруга від 0,00 до 0,07 вольта, при включеному стартере даний показник повинен бути вище 0,5 вольта, що свідчить про наявність тиску понад 250 атм. Саме стільки потрібно для успішного пуску двигуна.
7
Якщо показання приладу перевищують 4,5 вольта, що дорівнює тиску в Тавди 1450 атм. і вище, то ЕБУ дає команду клапану-регулятору, і він скидає паливо в зворотну магістраль.