Як переадресувати виклик.

переадресація виклику називають властивість будь-якої телефонної мережі направити вхідний дзвінок з одного телефонного номера на будь-який інший, призначений для прийому (наприклад, міський, міжнародний, міжміський, мобільний номер, або на номер голосової пошти ). Той телефонний номер, на який дзвонить ваш абонент, приймає виклик і, якщо це необхідно, автоматично перенаправляє його на інший заявлений номер телефону. З цього випливає, що абонент має можливість, наприклад, відповідати на дзвінки, які надійшли на його робочий телефон, зі свого мобільного або домашнього міського телефону. Дана послуга дає відмінну можливість не пропустити багатозначний для вас дзвінок.
Інструкція
1
У більшості випадків розрізняють кілька видів переадресації дзвінків: Умовна. Після з'єднання автоматично включається записане повідомлення, на якому абоненту буде запропоновано перейти в тональний набір і набрати комбінацію цифр для подальшого з'єднання з вами.
2
Безумовна. Дзвінки, які надходять на ваш номер, негайно перенаправляються на номер, який ви позначили заздалегідь.
3
При відсутності відповіді на дзвінок абонента, а також якщо ваш телефон знаходиться поза зоною доступу мережі або вимкнений, виклик переходить на заявлений номер телефону. При виборі цього виду переадресації у вас є можливість самостійно встановити інтервал часу, після закінчення якого виклик буде перенаправлений.
4
Якщо номер телефону зайнятий, а також якщо на вашому пристрої зв'язку відбувається завантаження інтернет-сторінок в режимі передачі даних, автоматично ваш абонент потрапляє на іншу задану телефонну лінію.
5
Допускається використовувати як окремі види переадресації, так і одночасне підключення всіх відразу.
6
Дану вищеописану послугу переадресації надають оператори фіксованого та мобільного стільникового зв'язку.
7
Переадресовані дзвінки оплачуються відповідно до вашого тарифного плану (залежно від обраного напрямку переадресації вартість може змінюватися).
8
Підключити (а згодом, при бажанні, відключити) послугу «Переадресація» можна кількома способами.
9
Зателефонуйте до служби підтримки вашої телефонної мережі і зв'яжіться з оператором.
10
Наберіть певну команду допомогою СМС-повідомлення (уточніть у оператора).
11
Скористайтеся комп'ютером: підключіться до всесвітньої мережі і подайте заявку в режимі он-лайн. Налаштування даної послуги зазвичай вказуються в інструкції, прикладеної до вашого телефону.